Inovace v sítích na semináři Huawei Rethink IP 2020

Video uvnitř: V karlínské Hauch Gallery dne 17. 5. 2018 uspořádala společnost Huawei Technologies Czech and Slovak seminář Rethink IP 2020, na kterém seznámila partnery a významné zákazníky se zásadními inovacemi ve svém síťovém portfoliu.

Inovace v sítích na semináři Huawei Rethink IP 2020Jay Peng, President Enterprise Business Group pro CEE&Nordic Region

Hlavním tématem bylo řešení Huawei Intent Driven Network (IDN), které do světa podnikových a operátorských sítí přináší technologie z oblastí cloudu, velkých dat a umělé inteligence.

Celý přístup je postavený na tom, aby primárně podporoval byznys a servisní strategie a tím zlepšoval uživatelskou zkušenost. Podniky a operátoři s využitím IDN mohou budovat digitální sítě, které se pružně přizpůsobují potřebám uživatele.

IDN umožňuje vysokou úroveň automatizace a porozumění sítím, což dovoluje proaktivní identifikaci byznysových záměrů, automatickou end-to-end konfiguraci sítě, vyhodnocování uživatelské zkušenosti v reálním čase, prediktivní analytiku a proaktivní optimalizaci.

Intent Driven Network může fungovat také jako průmyslově orientovaná otevřená platforma. Huawei poskytuje otevřená API, vývojářské nástroje a ověřené průmyslové aplikace, které dohromady vytvářejí extenzivní ekosystém.

Huawei Technologies na svou akci přizvalo vážené hosty z různých odvětví včetně automobilového či veřejného sektoru. Semináře se zúčastnili přední místní systémoví integrátori, ISV a zástupci nejvyššího vedení z centrály Huawei.

Více informací o inovacích Intent Driven Network se můžete dozvědět v rozhovoru, který nám poskytl Radoslaw Kedzia, výkonný ředitel Huawei Technologies (Czech).

Zdroj: ChannelWorld

Galerie

Úvodní foto: Huawei

Komentáře