Distree EMEA 2014 očima českých a slovenských účastníků

Jak hodnotí největší regionální konferenci pro prodejní kanály a distribuci zástupci lokálních hráčů?

Distree EMEA 2014 očima českých a slovenských účastníkůJaký přínos pro vás představuje Distree?

Jan Duda, PCV Computers: Přináší mi možnost potkat se osobně současnými i potenciálními dodavateli a projednat další podmínky spolupráce (rozhovor zde).

Nicolai von Tsurikov, Corwell: Hlavním důvodem je identifikace trendů v odvětví, nalezení potenciálních dodavatelů a prohlédnutí si novinek současných dodavatelů (rozhovor zde).

Tomáš Punar, CZC: Za CZC.CZ se Distree účastním třetím rokem. Máme zde možnost se setkat se spoustou našich partnerů – výrobců a probrat s nimi výsledky a plány na další rok. Setkání jsou poměrně efektivní, protože se do tří dnů vejde několik desítek jednání. Navíc zde máme možnost si prohlédnout nové produkty.

Robert Sobola, eD system Slovakia: Těch přínosů vnímám více. Distributor se musí stále dívat kolem sebe, co je na trhu nového, atraktivního, jak se říká cool. Na Distree je prostor se osobně potkat s mnoha dodavateli různých značek, a stejně tak je zde možnost se neformálně potkat s distributory či retailery z mnoha zemí, a mít tak informace o dění na trhu (rozhovor zde).

Ferdinand Reznik, Agem Computers SK: Gró prodeje dnes tvoří tablety, notebooky a mobilní zařízení obecně. Na většinu zajímavých značek již existuje zastoupení, takže je není potřeba hledat. Potřebujeme k nim však najít příslušenství a rozšíření, což je přesně je důvod, proč jsem tu. Hledám zajímavé novinky, které osvěží naše portfolio, abychom trochu zarezonovali na trhu a nenabízeli jen to, co všichni ostatní.

Pak samozřejmě hledám alternativy k produktům, které již distribuujeme, ale nejsme spokojení s dodavateli. Mám dohodnuto okolo 20 meetingů a těším se samozřejmě na 60 seconds to convince a prezentace o nositelné elektronice a dalších trendech (rozhovor zde).

Zdroj: ChannelWorld
Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře