Obrazem z VIP party eD expo 2015

Přes čtyři sta partnerů přivítala společnost eD system Czech na večerní VIP party v Muzeu městské hromadné dopravy v Praze.

Obrazem z VIP party eD expo 2015K dispozici byl i karikaturista.

Netradiční prostory Muzea MHD v Praze zvolila společnost eD system Czech pro završení jarní konference eD expo 2015 (reportáž zde).

Zástupce partnerů a výrobců přivítal generální ředitel Thierry Bitout. Jako splnění slibu a poděkování partnerům za vítězství v kategorii Broadline distributor roku 2015 v ChannelWorld Awards nechal pustit videoklip, ve kterém tancuje celé vedení společnosti (a nechyběl ani klip o natáčení).

Thierry poté shrnul posledních šest měsíců společnosti. Podařilo se jí navýšit obrat a výkonnost ve všech segmentech, přidala patnáct nových značek do portfolia, zlepšila skladovou dostupnost (17 tis. produktů) a navýšila počet zákazníků. Došlo také k dokončení migrace na nový eD shop.

Z dalších úspěchů Thierry Bitout zmínil také získání ocenění: nejlepší distributor HP PPS ve střední a východní Evropě, nejlepší distributor HP v ČR a nejlepší distributor společnosti Canon v ČR a SR.

Ještě před vystoupením hlavních hvězd byl vyhlášen nejlepší stánek eD expo 2015, který patřil společnosti Nvidia, a nejlepší přednáška, za kterou byl oceněn Microsoft.

Ve dvou vlnách pak vystoupili baviči z one man show – Lukáš Pavlásek a Daniel Čech. Svými komickými kouzly zaujal Richard Nedvěd a parket roztančil Xindl X se svou kapelou. Více již ve fotogalerii pod článkem.

Zdroj: ChannelWorld

Galerie

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře