Obrazem z Dell EMC Day One Celebration: Své ano si řekli i v Praze

Svatba bude! Tedy byla. Česká zastoupení společností Dell a EMC na oslavu velkého dne spojení uspořádala neoficiální svatební obřad i veselku (foto a video unitř).

Obrazem z Dell EMC Day One Celebration: Své ano si řekli i v PrazePřípravy nevěsty. Nevěsta přichází na obřad.

Již v odpoledních hodinách probíhaly svatební přípravy. Na jedné straně chodovského kancelářského The Parku se zdobila nevěsta (Dell) na druhé straně, doslova přes chodník, se chystal ženich (EMC).

Před oltářem umístěným symbolicky uprostřed mezi budovami obou společností pak generální ředitelé Jiří Kysela (Dell) a Jiří Sven Svěrák (EMC) pronesli „svatební slib“.

 „Jako hlava nevěsty jsem velmi rozechvělá, upejpavá, ale doufám, že naše budoucnost bude dlouhá, plodná, užitečná, spokojená a se spoustou dalších přírůstků,“ pronesl slavnostně Jiří Kysela, zatímco se „rodina“ zaměstnanců lámala smíchy v pase. „A hlavně, ať muž rodinu uživí,“ dodal.

Jiří Sven Svěrák před oltářem hbitě reagoval: „Mám tak nádhernou nevěstu, ale taky jsem dlouho vybíral... Věřím, že jsem nepřebral, ale uvidíme ještě, jaká bude dnešní svatební noc.“ (To už si někteří „svatebčané“ utírali slzy).

Jako ženich slíbil, že se bude snažit rodinu uživit, ale poprosil nevěstu, aby moc neutrácela a hlídala náklady. „Hlavně žádné marnivosti. Ale nevěsta je ale děvče pracovité, takže to určitě dobře dopadne,“ dodal Jiří Svěrák ke svému ano.

Po slavnostním přípitku pak se svatebčany nakrojili dort a vyrazili společně poznávat „rodinu nevěsty a ženicha“, tedy kanceláře Dellu a EMC.

Od půl šesté se všichni sešli na „veselce u ženicha“ v EMC, kde společně jako Dell Technologies sledovali video stream proslovu Michaela Della.

Zdroj: ChannelWorld
Galerie

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře