Obrazem: VIP párty přenesla partnery eD system Czech do budoucnosti

Po partnerské konferenci eD World 2014 uspořádal eD system Czech VIP večírek se světelnými vystoupeními.

Obrazem: VIP párty přenesla partnery eD system Czech do budoucnostiPárty uvedl projevem generální ředitel společnosti Thierry Bitout

Vyvrcholením akce eD World 2014 byla večerní VIP párty, která přinesla řadu futuristických vystoupení.

Párty uvedl projevem generální ředitel společnosti Thierry Bitout: „Za uplynulý půlrok jsme dosáhli s naší novou strategií hmatatelných výsledků. Změnili jsme firemní identitu, spustili vylepšený partnerský portál eD Shop, elektronický nástroj pro obchodování  eD Market, do portfolia jsme přidali více než 40 nových značek, změnili obchodní model a pokračovali ve vzdělávání zaměstnanců v rámci projektu eD Academy“.

Pro odlehčení závěru přednášky a na podporu dobrého umístnění v anketách o distributory roku slíbil, že v případě vítězství natočí management firmy cover verzi videoklipu Happy, kterou pak umístí na YouTube.

Účastníky večerní párty uchvátily světelná vystoupení a světový unikát – kreslení paprsky na obrovskou luminiscenční stěnu Light Art. Program byl proložen vystoupením zpěvačky Debbi.

Večerní raut ozvláštnila netradiční molekulární kuchyně, která propojuje chemické a fyzikální poznatky se znalostmi přípravy pokrmů.

Více z denního programu naleznete zde.

Zdroj: eD system Czech

Galerie

Úvodní foto: eD system Czech

Komentáře