Obrazem: Veracomp a Trend Micro pozvaly partnery na školení a trochu adrenalinu

Dopolední program v Zaječí na Moravě se točil okolo řešení a partnerské podpory společnosti Trend Micro zprostředkovaných distributorem Veracomp, odpoledne se mohli partneři vyřádit na střelnici a čtyřkolkách, aby pak zakončili večer rautem a degustací.

Obrazem: Veracomp a Trend Micro pozvaly partnery na školení a trochu adrenalinu
Společnosti Veracomp a Trend Micro uspořádaly v polovině října partnerské setkání v malebném prostředí Vinařství u Kapličky v Zaječí na Moravě. Účastníky přivítal Václav Petrželka, regional account manager společnosti Trend Micro pro ČR a SR, který krátce představil společnost Trend Micro a její globální i lokální aktivity.

Dále se slova ujala Hana Klečková, brand managerka Veracompu, která představila svůj tým dedikovaný pro Trend Micro a seznámila účastníky s hlavními výhodami bezpečnostních řešení této značky, mezi které patří například komplementárnost s jinými výrobci. Dále se věnovala partnerskému programu Veracompu a jejich benefitům na jednotlivých úrovních.

Druhá část prezentací byla zaměřena více technicky a vedl ji Robin Bay, sales engineer společnosti Trend Micro. Bay upozornil na nejnovější hrozby, které ohrožují firmy všech velikostí, a zdůraznil nebezpečí ransomwaru a cílených hrozeb, které z kyberzločinu udělaly výnosný byznys.

Dále se Robin Bay věnoval globálnímu výzkumu zranitelností. Trend Micro i díky akvizici společností Tipping Point a DVLabs dominuje v objevování a vykupování nových zranitelností, které řeší dříve než samotní výrobci zranitelného softwaru. Jako zajímavost uvedl soutěž PWN2OWN pořádající Trend Micro, která spočívá v hledání zranitelností na místě ve známém softwaru nebo mobilním zařízení.

Na tuto přednášku navázal Jan Šveňha, system engineer společnosti Veracomp, který podrobněji představil tři hlavní proudy produktového portfolia Trend Micro – zabezpečení hybridního cloudu, síťovou ochranu a ochranu uživatelů. Prodejcům více přiblížil pohled CIO, který buduje zabezpečení své firmy a ukázal jednoduchost správy zabezpečení.

Po pracovní části si účastníci vyzkoušeli střelbu na hliněné holuby a jízdu na čtyřkolkách. Večerní networkingový program poté zpestřil večerní raut s degustací vína a ochutnávka exotických rumů doplněná přednáškou rumového sommeliéra.

Zdroj: Veracomp & Trend Micro
Galerie

Úvodní foto: Veracomp

Komentáře