Obrazem: Veeam FoRum 2014 bylo první velké setkání Veeamu s českými zákazníky

Společnost Veeam oslavila na prvním velkém setkání s českými zákazníky své nedávné výsledky a uvedla řešení Veeam Availability Suite v8.

Obrazem: Veeam FoRum 2014 bylo první velké setkání Veeamu s českými zákazníky
Společnost Veeam uspořádala první velké setkání pro své zákazníky v České republice. Akce s názvem Veeam FoRum 2014 se konala 6. 11. 2014 v působivých prostorech odsvěceného kostela Sacre Coeur v Praze. Cestu sem našla bezmála stovka současných i potenciálních zákazníků Veeamu, které čekaly odpolední prezentace a večerní neformální program.

Setkání odstartoval regionální manažer společnosti Martin Štětka, který pohovořil o historii společnosti i jejího českého zastoupení. Veeam je v České republice od roku 2011 a za tuto dobu zde společnost vybudovala síť 230 aktivních partnerů a přes 1 000 zákazníků. V srpnu letošního roku zde pak spustil školicí centrum ve spolupráci se společností Arrow ECS.

Hlavní událostí setkání bylo představení sady Veaam Availability Suite v8 , jejíž datum všeobecné dostupnosti se shodovalo s datem konání akce. Teritoriální manažer prodeje Ondřej Krak sadu představil v kontextu požadavků kladených na moderní datacentrum, kam patří neustálý provoz, nulový downtime a nulová ztráta dat.

Zároveň s tím dochází k masivnímu nárůstu objemu dat, která musí datacentra zpracovávat. Availability Suite v8 je podle Veeamu řešení, které si s těmito výzvami dokáže poradit.

V dalším bloku odpoledního programu hovořili zástupci partnerů pořadatele, konkrétně Pavek Strašlipka z HPPetr Váša z Microsoftu, Jan Jiska z NetAppu (náš rozhovor s Janem Jiskrou najdete zde) a Pavel Kučera z Arrow ECS. Poté skončila formální část setkání a účastníky čekala večeře a večerní program.

Kromě uvedení Availability Suite v8 existoval ještě jeden důvod, proč Veeam uspořádalo toto setkání. Veeam totiž během třetího kvartálu v ČR dosáhl 85 % meziročního růstu obratu. 

Zorganizovali jsme Veeam FoRum, náš první významný event, abychom společně se zákazníky oslavili naše úspěchy,“ uvedl Martin Štětka.

Zdroj: ChannelWorld, Veeam
Galerie

Úvodní foto: Veeam

Komentáře