Obrazem: Třetí ročník festivalu IT Music Jam roztancoval partnery DNS

I když se během třetího ročníku festivalu IT Music Jam pořádaného společností DNS přehnal déšť, na náladě účastníků to neubralo. Rockové muzice divočejší počasí nikdy neuškodí!

Obrazem: Třetí ročník festivalu IT Music Jam roztancoval partnery DNSDominika Štaštná z DNS vítá účastníky. Vykládání kapel.

Již třetí ročník rockového hudebního festivalu IT Music Jam se konal opět v pražském klubu Modrá Vopice. Na koncert pěti kapel, které hrají různé odrůdy rocku, se i letos přišlo podívat přes dvěstě lidí.

Organizaci celé akce zajistili Petr Plodík, business unit manager divize Lenovo & IBM, a Dominika Šťastná, marketingová specialistka pro IBM, ve společnosti DNS.

Na scéně se vystřídalo pět seskupení. Zahrály kapely Springtime (IBM - folk-rock), Asfalto (Infinity – rock), Hemeroid Revival Band (Amcobex – rock), Rudovy MIDI (IBM, Bit servis, RA solution - pop-rock) a Digestoř (IBM - punk-rock).

Pro účastníky bylo připravené pečené maso, studené občerstvení a samozřejmě správně vychlazené pivo!

První dorazivší navíc obdrželi stylový „pamětní“ klobouk. Abyste mohli sledovat novinky, kapely i fotky z minulých let, DNS pro vás vytvořila webové stránky  www.itmusicjam.cz.

Zdroj: ChannelWorld

Galerie

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře