Obrazem: Setkání Gold partnerů SWS v hvězdném Pecwoodu

V prvních červnových dnech se odehrálo v Peci pod Sněžkou další setkání Gold partnerů společnosti SWS tentokrát v hollywoodském stylu. Kteří tři byli loni nejlepší?

Obrazem: Setkání Gold partnerů SWS v hvězdném Pecwoodu
Pec pod Sněžkou se pod taktovkou SWS proměnila ve dnech 1. a 2. 6. 2017 v Pecwood. Příchozí Gold partnery vítal distributor na červeném koberci hudbou z filmových trháků. Každého hvězdného příchozího zachytila fotografka a poté se na recepci všichni rozdělili do čtyř skupin a vydali se na přednášky probíhající paralelně ve čtyřech sálech.

Na čtvrtek byly naplánované prezentace společností Acer, APC, Brother, Canon, HP, Lenovo, Microsoft a Samsung, na něž navázal workshop, kde vystavoval a prezentoval své baterie také Avacom . V pátek dopoledne pak navazovaly přednášky značek Asus, Logitech, AOC a Philips.

Od čtyř byl pak na první den nachystaný bohatý sportovní program, ve kterém si přišli na své partneři různých chutí – mohli využít lanovku na Sněžku a zpět, bobovou dráhu v přilehlém Relax Parku, nebo absolvovat golfovou akademii v nedalekém Grund Resortu Mladé Buky.

Přímo u hotelu na účastníky čekaly speciální disciplíny jako hod na panáka, bungee running, závody na autodráze, šipky, lukostřelba doplněná vzduchovkou a foukačkou nebo jízda na Segway.

Pokud by snad dámám horský větřík příliš načechral účes a málo namaloval tváře, mohly využít služeb kadeřnice a vyzážistk.

Za včasnou účast na přednáškách a své výkony v těchto aktivitách, které byly tematicky pojmenované jako „Hvězdné Soutěžení“ dealeři po celý den sbírali razítka. Večer na ty nejlepší z nich čekaly ceny.

Ocenění si však odnesli hlavně nejlepší Gold partneři, které SWS vyhlásila v rámci večerního programu. Tento titul SWS si za rok 2016 odnesli PC servis KB, HAKO a Enter a Ing. Jan Hrdý.

Večerním programem provázel bavič Lukáš Pavlásek, který rozhovory s vítězi pojal ve stylu Show Jana Krause.

Hvězdný večer završila slepá degustace vína, kdy reselleři poznávali druh a odrůdu vína. Na své si přišli i milovníci rumů při ochutnávce tohoto lahodného kubánského nápoje.

Zdroj: ChannelWorld, SWS
Galerie

Úvodní foto: SWS

Komentáře