Obrazem: Selfie s robotem aneb industriální VIP party na závěr eD Expo 2018

Po náročném celodenním programu konference eD Expo 2018 si mohli účastníci odpočinou při slavnostní VIP party. Čekalo je vyhlašování cen, taneční a hudební vystoupení, bohatý raut a samozřejmě nemohl chybět robot...

Obrazem: Selfie s robotem aneb industriální VIP party na závěr eD Expo 2018
Je dobrým zvykem, že po každé konferenci eD Expo pořádané českým zastoupením společnosti eD system následuje večerní VIP party. Letošní ročník nebyl výjimkou a nejlepší partnery společnosti čekal večírek v industriálních prostorech bývalé Pragovky v pražských Vysočanech.

Jelikož tématem letošního ročníku konference byla „Mise robot“, hosté se u vchodu dočkali přivítání od humanoida. Vzápětí je uvítal také nový výkonný ředitel distributora Petr Slouka, který ve svém proslovu konstatoval, že končící fiskální rok dopadne velmi úspěšně a že společnost dosáhne bezmála 20% růstu.

Je to z velké části zásluha vás, našich obchodních partnerů, bez kterých bychom tohoto výsledku těžko dosáhli,“ uvedl Slouka a dodal, že velký podíl na úspěchu mají také všichni jeho kolegové z firmy. Na závěr vyslovil přání výsledky zopakovat i v dalším roce.

Poté přišlo vyhlašování výsledků hlasování o nejlepší stánek a prezentaci. Do finále ocenění za nejlepší výstavku se dostaly společnosti Samsung a Xiaomi a finalisty hlasování o nejlepší přednášku byly Nvidia a Kingston, ale obě ceny si nakonec odnesla společnost Epson. Ocenění převzal Marcel Divín

Tím skončila formální část večera a následovala volná zábava. Hosté si mohli vychutnat vystoupení tanečníků Hybrids crew, kteří předvedli mimo jiné robotický electric boogie, a koncert Dary Rolins plný hitů napříč její kariérou.

Po zbytek večera se o hudební doprovod staral DJ a hostům byl k dispozici bohatý a různorodý raut, stejně jako dobře zásobený bar.

Zdroj: ChannelWorld
Galerie

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře