Obrazem: S Jánošíkem na 12. setkání partnerů SWS v Topoľčiankách

Jak vypadalo 12. setkání partnerů SWS v Topoľčiankách? Zajímavé přednášky, promoakce dodavatelů, doprovodný program, pivo, klobásky, degustace vín a mnoho dalšího.

Obrazem: S Jánošíkem na 12. setkání partnerů SWS v Topoľčiankách
Nabitý program, nové informace, relax i zábava. To vše se odehrávalo v historických prostorách zámku Topoľčianky, kam své obchodní partnery pozvala dne 18. 5.2017 společnost SWS Distribution.

Celodenní akce se odehrávala v již tradičním duchu. U příchodu do zámku hosté obdrželi uvítací drink a domácí vdolečky. V průběhu dne běžely přednášky předních IT dodavatelů ve dvou historických sálech a reselleři se zde mohli seznámit s novinkami a chystanými promo akcemi na léto.

Závěrem přednášek byli pozorní účastníci odměněni věcnými dárky, o které se na některých přednáškách losovalo a soutěžilo. Akce se zúčastnilo osmnáct zástupců značek a přijelo více než 130 zákazníků. V průběhu dne byl v prostorách zámku k dispozici workshop s výstavkou nových produktů.

Všude bylo během dne dostatek občerstvení a na nádvoří zámku společnost Fujitsu točila několik druhů piva a grilovala klobásky.

Po ukončení odborné části následovaly prohlídky zámku, vinařských závodů a pro odreagování byla k dispozici herní zóna Playstation.

Večerní program odstartoval bohatý raut na zámku, úvodního slova se ujal obchodní ředitel SWS Distribution Vladimír Jamrich, který spolu s předsedkyní představenstva SWS Distribution Janou Acechovskou vylosoval výherce tomboly, do které věnovali dárky zástupci výrobců zúčastnění na akci.

Následovala řízená degustace kvalitních vín a večerním programem provázel „pravý zpívající Jánošík“, který hrál na fujaru, harmoniku a všichni se bavili a tancovali až do pozdních nočních hodin.

Zdroj: SWS
Galerie

Úvodní foto: SWS

Komentáře