Obrazem: Policejní akademie vyškolila partnery Lama Plus

Specializovaný distributor, společnost Lama Plus, pozval své „kadety“ na velmi uvolněné dealerské setkání.

Obrazem: Policejní akademie vyškolila partnery Lama Plus
Specialiovaný distrubutor Lama Plus uspořádal počátkem října dealerské setkání se zápletkou. Na místě, v hotelu Kurdějov, čekali na „kadety“ uniformovaní instruktoři s obušky a pouty. Policejní výcvik v prodeji spotřebního materiálu a PC periferií – Lama Academy – mohl začít.

V „policejním protokolu“ zaslaném médiím  byl stručně popsán průběh akce. První den zahájila tombola a dopolední prezentace novinek v oblasti spotřebního materiálu a počítačových doplňků.

Přednášeli specializovaní „instruktoři“ a představeny byly novinky značek HP, Brother, Epson, Lexmark, Xerox, Verbatim, Dymo, E-blue, Enzatec a Team Scorpion. Bdělost byla údajně maximálně udržována a prohřešky exemplárně trestány. V průběhu dne si poté „kadeti“ prohlédli nejmodernější modely zbraní a vyzkoušeli nové exponáty z oboru. Názorná výuka byla prezentována na zapůjčenén trestanci, kterého držela na přednáškách koule na noze.

Žádný z kadetů/instrukorů (ať z řad zákazníků nebo zaměstnanců LAMA Plus) nechtěl takto dopadout, a proto majiteli společnosti LAMA Plus slíbili, že v roce 2014 budou "makat, makat, makat ..."

Odpolední prezentace byly přerušovány dočasnými odveleními kadetů na „policejní práci“ a zkoušku ostražitosti.

Závěrečnou prezentaci bohužel přerušila razie kvůli podezření z manipulace s lístky tomboly.

Večer nastoupili kadeti Lama Academy v předepsaném stejnokrokji k praktickému výcviku a zkouškám. Po forenzním ohledání několika chodů večeře v podobě hustopečské mandlovice, krocana, jehněčího, lososa a jiných specialit, soutěžili v odhalování podělků spotřebního materiálu a v dalších, blíže nespecifikovaných disciplínách. Úspěchy v soutěži byl odměňovány lístky do půlnoční tomboly.

Ti, kteří výcvik přežili, měli podle protokolu slavit své absolutorium Lama Academy do ranních hodin.

Zdroj: Lama Plus
Galerie

Úvodní foto: Lama Plus

Komentáře