Obrazem: Partneři AT Computers si užili pivní posvícení

V režii alter dua „Horst Fuchs a Pepi Rössler“ se odvíjela večerní párty s více než 49 účinkujícími na partnerském setkání AT Computers.

Obrazem: Partneři AT Computers si užili pivní posvícení
Celovečerní show „Pivní posvícení“ na partnerských setkáních AT Computers zahájil marketingový ředitel Martin Wanke. Poté přiběhlo patnáct pivstesek, které se začaly starat o patnáct stolů se zákazníky. Následně se průběhu večera ujalo duo „Horst Fuchs a Pepi Rössler“.

Vystoupily hvězdy rumunského showbyznysu – např. vítězka soutěže „Transylvánie hledá novou krev“ a další padesáka účinkujících, kteří do sálu přinesli největší hity od 60. let až po současnost.

Celkem více než hodinová estráda s pěveckými, tanečními i „videoprojekčními“ vystoupeními sklidila zasloužený potlesk. Závěrem přešla ve styl „hospoda“ s kapelou Šlapeto, do jejíhož rytmu tancoval celý parket, a to i v oblíbeném hadovi. Nechyběl ani kankán.

Konkrétně se o zábavu postaralo Městské divadlo Brno a pivstesky. Hudební doprovod nejdříve zajistila Patrola Šlapeto, která interpretuje staropražské kuplety a popěvky a autorský repertoár Karla Hašlera. Na ní navázala kapela Neo Chess Sunny Rock & Roll Band a po ní DJ až do rozednění.


Zdroj: ChannelWorld

Galerie

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře