Obrazem: Parník SWS provezl partnery adventní Prahou (video uvnitř)

Již podruhé připravila SWS pro své partnery adventní plavbu parníkem historickým centrem Prahy. Nechyběl svařák, vánoční cukroví ani muzika.

Obrazem: Parník SWS provezl partnery adventní Prahou (video uvnitř)
Přes 180 obchodních partnerů SWS se v sobotu 17. 12. 2016 sešlo na palubě jedné z největších pražských lodí Európe, aby si spolu se svými rodinami a dětmi užili předvánoční atmosféru. 

Při vstupu na loď přicházející návštěvníky vítali osobně lidé z SWS. Ještě před vyplutím mohli dodavatelé i zákazníci využít teplého i studeného rautu, desertů, vína a vánočního cukroví. Jakmile se loď odrazila od břehu, ujal se úvodního slova obchodní ředitel Stanislav Skalička, který hosty přivítal, poděkoval za spolupráci v uplynulém roce a popřál příjemné prožití vánočních svátků.

To už se ale rozezněly první tóny kapely Elitte Music, spustila se řízená degustace předního čejkovického vinaře, u karikaturistů se tvořily fronty a zábava se rozjela v plném proudu.

Na své si přišli jak dospělí, tak především děti. Pro ně byl totiž připraven zábavný animační program v celé spodní kryté palubě, kde na ně čekal klaun a kouzelník Roberto se svým tradičním vystoupením.

Děti tancovaly na dětskou diskotéku, s animátorkou vyráběly zvířátka a vánoční ozdoby, které si pak odnesly domů. Nechybělo ani malování na obličej. Ve druhé polovině plavby přišel Ježíšek a pro každé dítě nechal pod vánočním stromečkem dáreček.

Tříhodinová adventní plavba byla zakončena předáním dárků všem účastníkům, jejich partnerům a partnerkám. Všichni si užili den plný nevšedních zážitků.

Zdroj: SWS

Galerie

Úvodní foto: SWS

Komentáře