Obrazem: Nejlepší vendoři a distributoři převzali ocenění ChannelWorld Awards 2018

Vítězové dvanáctého ročníku ocenění ChannelWorld Awards se sešli na slavnostním ceremoniálu v pražském hotelu Don Giovanni, aby převzali diplomy a trofeje.

Obrazem: Nejlepší vendoři a distributoři převzali ocenění ChannelWorld Awards 2018úvodní slovo šéfredaktora redakce ChannelWorldu v plné síle

Slavnostní předávání ocenění ChannelWorld Awards 2018 se uskutečnilo dne 7. 11. v salonku hotelu Don Giovanni za účasti celé redakce ChannelWorldu, kolegů z našeho vydavatelství IDG a samozřejmě zástupců všech oceněných společností.

Ceremoniál jsme se rozhodli pojmout komorně a neformálně, takže namísto projekčního plátna s prezentací hosté hleděli na autora těchto řádků, kterak se nervózně krčí za řečnickým pultíkem a žmoulá kartičky s výsledky. Autor tímto slibuje, že se polepší!

Nejprve jsme předali ocenění pro nejlepší výrobce, abychom ještě na chvíli potrápili zástupce distributorů, neboť zatímco v kategoriích vendorů byli oceněni pouze vítězové, u distributorů jsme udělili ceny prvním třem nejlepším, kteří do poslední chvíle neznali pořadí. 

Po předání poslední trofeje a diplomu a pořízení společných fotografií jsme se odebrali do hotelové restaurace na brzkou večeři, během které pak měli účastníci příležitost sdílet dojmy a oslavit svůj úspěch nějakou tou skleničkou.

Ještě jednou blahopřejeme všem oceněným a přeji všem českým a slovenským výrobcům a distributorům mnoho štěstí v příštím klání. Vracíme se ke starému modelu a hlasování spustíme hned na počátku roku 2020.

Zdroj: ChannelWorld

Galerie

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře