Obrazem: Na ledovém bálu DNS by roztál každý

Ve Slovanském domě v Praze uspořádala DNS svůj historicky první IT ples. Vzhledem k lednovému datu konání šlo doslova o „Ledový bál“.

Obrazem: Na ledovém bálu DNS by roztál každý
Po dříve pořádaných koncertech a divadlech společnost DNS tentokrát zvolila netradičně ples.

Na „ledovém bálu“ ve Slovanském domě v podvečer 26. 1. 2017 vítaly příchozí tematicky oděné hostesky, které uváděly hosty do vločkami ozdobeného bálu.

Ples byl pomyslným začátkem celoročních oslav úspěšných dvaceti let DNS na českém trhu distribuce IT. Generální ředitel Petr Kuliš v úvodu zavzpomínal, že v roce 1997, kdy byla DNS založena, např. vyšel Jurský Park, začalo se prodávat tamagotchi a ve světě technologií se Steve Jobs vrátil do Applu (aby vymyslel iPhone a iMac), Bill Gates se stal nejbohatším člověkem planety, byl založen Google a Seznam slavil první narozeniny…

Když jsme v té době dodávali první výpočetní systémy, měly rozlohu tohoto sálu. Dnes ty samé systémy dodáváme velikosti kostky cukru, navíc dosti často virtualizované, tedy neviditelné. A navíc již mnozí z vás tuto neviditelnou kostku prodávají jako službu. To mi za těch 20 let přijde naprosto úžasné,“ rozesmál v sále osazenstvo Petr Kuliš.

Poděkoval zákazníkům za přízeň a za projekty, na kterých s DNS spolupracovali v loňském roce. Vyjádřil také dík týmu téměř 70 lidí pracujících v DNS.

Za akcionáře se k poděkování přidal Hynek Tyl, který řekl, že si váží všech zaměstnanců, dodavatelů a zákazníků, kteří těch 20 let spolupracovali s DNS a popřál všem dalších dobrých dvacet roků

Poté se již spolu s teplým a studeným rautem otevřel i tematický „ledový“ fotokoutek, ze kterého si každý mohl odnést památeční fotografii.

Ačkoliv byl všude dostatek jídla, pití i hudby, večer nebyl jen o zábavě, ale také o pomoci. DNS jako generální sponzor fondu Srdce na dlani uspořádala během večera mezi partnery on-line sbírku na pomoc dětem z dětských domovů. Skrze mobilní aplikaci účastníci na místě přislíbili přispět celkem 50 775 korunami.

Večerem pak hudebně provázel orchestr Big Band Metroklub s Janem Kopečným, kterému později sekundoval Martin Chodúr. Večerní program dále zpestřily akrobatky na šálách Arte Levite pod vedením Ivany Kolcunové a vystoupení profesionálních tanečníků ze školy Maestro. Před půlnocí pak Big Band nahradil DJ Marek Sklenář, který prodloužil volnější taneční zábavu.

Zdroj: ChannelWorld
Foto: DNS
Galerie

Úvodní foto: DNS

Komentáře