Obrazem: Lama Plus uspořádala partnerské setkání Lama rojení 2015

Partnery distributora čekal „den v úlu“ s prezentacemi výrobců a večerní zábavou plnou medu a žihadel.

Obrazem: Lama Plus uspořádala partnerské setkání Lama rojení 2015
Distributor Lama Plus uspořádal dne 9. 10. 2015 partnerské setkání spojené s oslavou 25 let působení na trhu. Akce Lama rojení 2015 proběhla v hotelu Kurdějov a nesla se v poněkud včelím duchu.

Partneři z České republiky i Slovenska se během programu seznámili s řadou novinek v portfoliu distributora. Nejprve se představila společnost Epson v zastoupení Pavla Dvořáčka. Informace o řešení průmyslového štítkování tiskárnami Dymo následně přednesl Martin Kutil.

Dále se všichni účastníci dozvěděli o novinkách v sortimentu počítačových a herních doplňků značky E-Blue. Představeny byly mechanické herní klávesnice, nová herní myš Mazer, herní sluchátka, podsvícená kancelářská klávesnice a myš i herní křesla začínající i nejnáročnější hráče. Novinky v portfoliu společnosti Brother, zařízení InkBenefit Plus s doplnitelnými zásobníky inkoustu, ve své prezentaci zdůraznil Vít Vyhnálek.

O tom, že společnost Lama Plus nově získala autorizovanou distribuci Kodak, účastníky informovala Michaela Šnapková, která zároveň zmínila důležité marketingové a obchodní informace, například úpravy na webu distributora, rozšíření nabídky dílů pro servis tiskáren, speciální možnosti podpory doplňků, potisk produktů vlastním logem a další.

Po obědě proběhly prezentace společností Xerox v zastoupení Tomáše Zimániho a Hewlett-Packard zastoupené Miroslavem Dědíkem,který mimo jiného názorně předvedl, jak se chovají dva typy tonerového prášku při vysokých teplotách a spékání na pánvi.

Následovaly prezentace událostí, novinek a pozice na trhu značky Verbatim pod vedením Pavla Matyáše. V další prezentaci upozornila Michaela Hernady na partnerský program nabízený společností Lexmark.

O využití a cenové politice tiskáren štítků Brother přednášel Pavol Zahoran a odpolední blok prezentací zakončil Jiří Sedláček z firmy Oki, který připomněl, jak by nemělo resp. mělo vypadat správné obchodování v oblasti originálního spotřebního materiálu.

Po západu slunce se účastníci slétli do hlavního úlu, kde jim majitel společnosti Roman Lamacz poděkoval za pracovitost a píli. Za zábavou se po společném rautu přelétalo do zábavního úlu. Zde se vítaní hosté měli možnost zdokonalit ve včelích dovednostech jako jsou obrana úlu, sběr či lapání pylu, útok žihadlem, stavění pláství a dalších kratochvílích.

Zdroj: Lama Plus
Galerie

Úvodní foto: Lama Plus

Komentáře