Obrazem: Juniper Day 2016 přiblížil hlavní trendy v podnikových sítích

Vše o automatizovaných, škálovatelných a bezpečných sítích, jaké vyžadují dnešní moderní podniková a cloudová prostředí, se mohli partneři a zákazníci dozvědět na letošní konferenci Juniper Day pořádané ve spolupráci se společností Arrow ECS.

Obrazem: Juniper Day 2016 přiblížil hlavní trendy v podnikových sítíchOběd a pauza mezi přednáškami... Oběd a pauza mezi přednáškami...

Konference Juniper Day 2016 se věnovala aktuálním trendům v oblasti sítí pro podniková a cloudová prostředí. Akce se konala v multikině CineStar v Praze na Černém mostě ve dvou sálech, přičemž v hlavním sále běžely přednášky pro koncové zákazníky, menší sál byl určen obchodním partnerům.

Úvodní prezentací přivítal účastníky Nemanja Janca z Juniper Networks. Kromě nových řešení a technologií se účastníci v přednášce Uwe Richtera seznámili s pohledem společnosti na budoucí vývoj v oblasti sítí pro podniky a datová centra. Od Rostislava Šafáře z Arrow ECS a Sergie Gotcheva z Juniperu pak získali aktuální informace o problematice softwarově definovaných sítí.

V přednáškách Karla Hendrycha z Juniper Networks se mluvilo o bezpečnosti datacenter, prezentace Uwe Richtera a Sergeie Gotcheva se pak věnovaly trendům a případovým studiím v oblasti WAN a campus sítí.

Pro partnery byly navíc připraveny zásadní informace o podmínkách spolupráce s Juniper Networks, které přednesl Grzegorz Krzatala. Nechyběly samozřejmě detaily o partnerských programech a promo akcích, které ve své přednášce přiblížila Anna Dziekanska.

O přestávkách pak mohli účastníci sdílet názory a zkušenosti s odborníky ze společností Juniper a Arrow. Po skončení oficiálního programu mohli účastníci zhlédnout sci-fi film Marťan, o čemž rozhodli sami prostřednictvím hlasování.

Zdroj: Arrow ECS

Galerie

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře