Obrazem: Joyce oslavil 20 let v Technickém muzeu

Společnost Joyce ČR oslavila dvacáté výročí svého založení dobovou elegancí i hravou zábavou v Technickém muzeu v Brně.

Obrazem: Joyce oslavil 20 let v Technickém muzeu
Uvítání hostů v brněnském technickém muzeu a seznámení s programem se ujala marketingová specialistka Markéta Malá, která celý slavnostní den organizovala. Účastníci oslav si mohli ve volných chvílích prohlédnout expozici historických vozidel a motorek, hudby a řemesel, nebo se občerstvit vybranými specialitami studené i teplé světové kuchyně. A čekal je i další zajímavý večerní program.

Majitelé společnosti, Hana a Petr Jarošíkovi, v úvodní řeči shrnuli dvacetiletý vývoj firmy a společně poděkovali všem partnerům a zaměstnancům – „Joycákům“ za dlouhodobou spolupráci a podporu.

U fotovoltaiky optimalizujeme výrobu, ale i spotřebu. V informačních technologiích už nedodáváme jen telefonní řešení do kanceláře, ale dokážeme bezdrátovou technologií pokrýt i rozsáhlé venkovní prostory. Umíme navrhnout kamerové dohledové systémy a v neposlední řadě se nám hezky rozběhly videokonferenční řešení,“ shrnul úspěchy a rozvoj Petr Jarošíků.

Hana Jarošíková k tomu dodala: „I v dnešním období s pokračující globalizací se nám stále daří zůstat lokální firmou. Dvacet jsme česká společnost s českými majiteli a naší prioritou jsou stále čeští a slovenští partneři.

Poté se již otevřel raut zajišťovaný Butcher’s cateringem na tematických ostrůvcích. Jelikož se oslavy konaly na svátek svatého Martina, nechyběla ani svatomartinská husa (ale například i americké burgery).

Večerní program zahrnoval přehlídku „salonu první republiky“. Modelky a modelové představili běžné i slavnostní oděvy od 20. po 30. léta. Poté následovalo vystoupení orientálních tanečnic a otevření technické herny s pokusy a modely vysvětlujícími různé fyzikální jevy.

Později večer spolumajitelé Joyce ČR manželé Jarošíkovi rozkrojili narozeninový dort a poté pokračovala zábava napříč dvěma patry muzea.

Samotné oslavě ještě předcházely prezentace značek a řešení přímo v sídle Joyce. IP dohledová řešení Milesight přiblížila obchodní manažerka Anastasia Brykova, IP telefony a videokonferenční řešení Yealink prezentovala manažerka pro střední a východní Evropu Miki Tang a s portfoliem ústředen Yeastar seznámil partnery obchodní manažer Petr Fiala.

Zdroj: ChannelWorld
Galerie

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře