Obrazem: eD system pozval VIP partnery na večírek ve stylu Hry o trůny

Každá správná konference si zaslouží příjemné zakončení. eD system Czech tentokrát pořádal afterparty s nádechem fantasy v historických prostorech Martinického paláce.

Obrazem: eD system pozval VIP partnery na večírek ve stylu Hry o trůnyMarie z rodu Doležalů zahajuje večírek Lord velitel Hynek z rodu Tylů

Letošní setkání eD World distributora eD system Czech končilo tradičním večírkem pro VIP partnery. Party se tentokrát konala v působivých kulisách Martinického paláce na pražských Hradčanech, které skvěle doplňovaly téma, jímž byla oblíbená fantasy série Hra o trůny.

Hosté přijížděli v otevřených kočárech, hostesky vyměnily podpatky a minisukně za půvabné dobové kostýmy, číšníci oblékli krzna a na nádvoří paláce plály ohně v železných koších, u kterých se mohli ohřát ti, kterým nestačila rozlévaná medovina.

Hosty přivítala moderátorka Sansa Sta... pardon, Marie Doležalová, a uvedla lorda veli... pardon, generálního ředitele distributora Hynka Tyla, který v roli Jona Sněha popřál vše přítomným příjemný večer a vyhlásil vítěze hlasování o nejlepší stánek (vyhrála Nvidia), nejlepší přednášku (opět Nvidia) a nejlepší produkt (Acer s nejtenčím notebookem Swift 7).

Pak již nic nebránilo začátku rautu... až na panovačného rytíře, který se objevil pod pódiem a usurpoval si právo usednout k tabuli jako první. V nečekaném šermířském souboji jej však naštěstí zpacifikovala jeho sestra, než byli oba odvoláni hradním pánem dovnitř. Cesta ke stolům tak byla volná.

Kdo se dosyta napil a najedl, mohl se začít oddávat kratochvílím. Červená dáma věštila budoucnost, mušketýr dával lekce šermu a profesionální maskéři kouzlili na tvářích hostů krvácející rány a jizvy, takto odznaky cti každého rytíře.

Hosté s azbestovými ústy mohli vyzkoušet svou odolnost při konzumaci chilli papriček, ve fotokoutku byly připraveny historické (a nehistorické) rekvizity a v kouzelných kulisách renesančního pokoje se procházela strašidla připomínající postavy s VR headsetem.

Na nádvoří pak v průběhu večera zazněla dvě houslová vystoupení Michael Hejče a proběhla ohnivá show v podání Amanitas Fire Theatre. Stoly se prohýbaly pod tíhou pokrmů a pivo, víno a medovina tekly proudem. eD system Czech letos zorganizoval vydařenou konferenci s ještě vydařenější tečkou.

Zdroj: ChannelWorld
Galerie

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře