Obrazem: eD Parník se letos koupal ve slunci

Tradiční červencovou plavbu distributora eD system Czech po Vltavě tentokrát doprovázelo nádherné počasí a konto dobročinného fondu společnosti díky tombole narostlo o bezmála 19 tisíc korun.

Obrazem: eD Parník se letos koupal ve slunciKapitánův uvítací proslov Hudební doprovod na horní palubě

Rok se s rokem sešel a distributor eD system Czech opět přivítal své partnery na tradiční plavbě po Vltavě. Přibližně dvě stovky účastníků akce eD Parník 2017 si mohly vychutnat čtyřhodinovou vyhlídkovou jízdu od Čechova mostu k modřanské plavební komoře a zpět.

Před dvěma lety pršelo hodně, vloni trochu a tentokrát vůbec. Celou plavbu doprovázelo nádherné počasí, horní otevřená paluba parníku Cecílie lákala ke slunění a dvě spodní paluby naopak poskytovaly alespoň trochu chladu a stínu.

Plavbu odstartovat svým tradičně bleskovým proslovem šéf společnosti Hynek Tyl, který přivítal všechny účastníky, popřál jim příjemnou plavbu a pozval je na raut, který probíhal na prostřední palubě. Pak už začala volná zábava.

Posádka Cecílie se starala o to, aby byli všichni účastníci dobře nakrmeni a napojeni. K dispozici byl bar na prostřední palubě i druhý bar na zádi, kde dvojice barmanů neúnavně míchala koktejly a nalévala chlazené nápoje.

K poslechu – tanec byl na zaplněné palubě takřka nemožný – hrálo trio The Brownies a v sestavě kytara, flétna, perkuse doprovázelo celou plavbu příjemným hudebním doprovodem. Tradiční vyvrcholením pak byla bohatá tombola.

Za soutěžní lístky eD system Czech vybral bezmála 19 tisíc korun, které jako obvykle poputují do jeho dobročinného fondu. Letos se k nim připojí i tiskárna od HP, kterou se její výherce rozhodl nepřevzít a místo toho ji věnoval na dobrou věc.

Veselé a místy bouřlivé slosování proběhlo na samém závěru plavby a výherci si odnesli řadu cen od partnerů distributora. Hlavní cenou byla – kromě tradiční koloběžky – herní konzole Xbox One. Poté už následovalo jen přistání u Čechova mostu. Budeme se těšit napřesrok!

Zdroj: ChannelWorld
Galerie

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře