Obrazem: eD Expo završil čas pro gentlemany i dámy

Ve výběru lokalit a témat večerních VIP párty po partnerských konferencích se eD system Czech v posledních letech překonává. Nebylo tomu jinak ani tentokrát.

Obrazem: eD Expo završil čas pro gentlemany i dámy
V centru Prahy, v prostoru Pražské křižovatky v bývalém kostele sv. Anny, o jehož udržení se zasloužila nadace Dagmar a Václava Havlových, se uskutečnila večerní VIP párty završující jarní eD Expo 2017. Tentokrát eD system Czech lákal partnery na téma „gentleman’s time“.

Za doprovodu moderátorky denní i večerní části, Zorky Hejdové poděkoval generální ředitel společnosti Hynek Tyl partnerům a dodavatelům za „celoroční spolupráci a vytvoření výborných vazeb“.

Budeme se snažit být vždy inovativní a nalézat nové věci. To znamená, být pro vás partner, který vytváří nejen budoucnost, tedy to co máme v názvu – Follow the future, ale i pevný vztah, tak jako už to děláme řadu roků, abyste nám zůstali věrní,“ dodal Hynek Tyl.

Poté vyhlásil vítěze ocenění nejlepší přednášky – to si odnesla společnost Epson a nejlepšího vystavovatele – tím se stal Asus.

Zástupci obchodních partnerů a výrobců si mohli během večera kromě bohatého rautu užít degustaci koňaků, domácích pralinek a na místě vyráběné zmrzliny.

O zábavu se postarala dvě taneční light show vystoupení a po zbytek večera pak jazzová kapela se zpěvačkou (a samozřejmě bývalou miss a modelkou) Ivou Kubelkovou.

Zdroj: ChannelWorld

Galerie

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře