Obrazem: eD expo 2014 VIP party

Večer po IT konferenci eD expo 2014 pozvala společnost eD system Czech své top partnery na VIP akci do Fashion Clubu v Praze.

Obrazem: eD expo 2014 VIP party
Ve večerních hodinách se významní obchodní partneři společnosti eD system Czech setkali v pražském klubu Fashion, aby se po náročném konferenčním dni odreagovali a pobavili.

Po úvodní prezentaci nového generálního ředitele Thierryho Bitouta, který oznámil nové vize společnosti (být lídrem v IT distribuci, přinášet inovace a rozvíjet lidi – více v připravovaném rozhovoru), a po představení nového B2B e-shopu eDshop a B2C řešení eDmarket, byl vyhlášen nejlepší stánek a prezentace eD expo. Cenu si odnesl Marcel Divín za společnost Epson.

Poté se již otevřel různorodý raut a další zábava. O degustaci vína se postaral Microsoft, ochutnávku rumů zajistil Epson a fotokoutek s exotickými hady obsloužil Canon.

Trochu vzrušení do víru večera přinesla představení pole dance a příjemnými melodiemi a hity klub naplnila finalistka soutěže Česko Slovenská Superstar, zpěvačka Markéta Konvičková se svou kapelou. Více již v galerii pod článkem.

Zdroj: ChannelWorld

Galerie

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře