Obrazem: eD Champions night

V duchu letní Olympiády v Riu se ve staré tržnici v Bratislavě uskutečnila večerní party společnost eD system Slovakia navazující na denní konferenci eD forum 2016.

Obrazem: eD Champions night
Večerní akce pod týmovým heslem TogeDer we are champions završila IT partnerskou konferenci eD forum. Medaili obdržel každý již u vstupu, i proto, že nešlo o setkání soupeřů na startovních čarách, ale o noc šampionů - eD Champions night. Rozdávaná startovní čísla pak posloužila v pozdějších hodinách jako lístky do tomboly.

Přesto o sport nebyla nouze. Nadšenci mohli poměřit síly ve stolním tenise, fotbálku či šipkách. Nechyběly ani sportovní disciplíny na Microsoft Xbox. Energii pak pomohl doplnit raut zahrnující evropskou, asijskou i americkou kuchyni a osvěžení zajišťovaly bary s brazilskými drinky.

Večerní událost zahájil slavnostním ceremoniálem generální ředitel eD system Slovakia Peter Kucer za pomoci olympionika a vytrvalostního běžce Marcela Matanina, který v doprovodu eD týmu přinesl hořící pochodeň. S tou pak Peter Kucer slavnostně zapálil olympijský oheň.

Součástí programu bylo také vyhlášení nejlepší prezentace a výstavky z denní části. Ocenění za nejlepší prezentaci si odnesl Vladimír Varzaly z Lenova, a nejlepším vystavovatelem se stalo HP, ze které převzal cenu Roman Vaníček.

O další zábavu se postarali hudební hosti – v brazilských rytmech roztancovala partnery taneční skupina Reggaetonera y Sangre Nueva a kapela Tam Tam Batucada, o další hudební program se postarala kapela Funky Emotions a jako hlavní hvězda večera vystoupil Dan Nekonečný.

Zdroj: ChannelWorld

Galerie

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře