Obrazem: DNS swingovala s partnery

Společnost DNS, distributor s přidanou hodnotou, pozvala své nejvýznamnější partnery na večírek ve swingovém stylu.

Obrazem: DNS swingovala s partneryNový generální ředitel DNS Petr Ryska.

Oslavit stoleté výročí narození Franka Sinatry, ale hlavně další úspěšný rok společnosti DNS, přišli její partneři do pražského klubu SaSaZu, který se dne 27.1. 2016 proměnil v americký swingový podnik.

Zástupce nejlepších partnerů přivítal obchodní ředitel Petr Kuliš. Vzpomenul, že začátek loňského roku, po který stál dočasně včele společnosti spolu s Martinem Skalíkem, nebyl pro DNS jednoduchý. Poděkoval pak celému týmu DNS „za jejich píli, kreativitu a pracovní nasazení“. Díky týmu i svým partnerům došla společnost ve své osmnáctileté historii k nejlepšímu obchodnímu výsledku, dodal Kuliš.

Poté přizval na pódium nového generálního ředitele Petra Rysku. Také on poděkoval partnerům za spolupráci v loňském roce a za projevenou důvěru a přízeň.

DNS je spojována s distribucí, se světem IT a v neposlední řadě i s přidanou hodnotou. Myslím si, že každý obchodní vztah má mít přidanou hodnotu pro obě strany. Nemám na mysli pouze ekonomické ukazatele typu obrat, marže, množstevní rabaty, ale i atributy jako je spolehlivost, solidnost, důvěra a dlouhodobost. Právě budování dlouhodobých obchodních vztahů je to, v co v DNS věříme,“ řekl Petr Ryska s výzvou společného budování vztahů v dalším roce.

Poté již následoval koncert Jana Smigmátora a kapely Golden Big Band Prague. Jako speciální host večera vystoupili zpěvačka Dasha a saxofonistka Markéta Smejkalová. Večeře formou rautu nabídla rozmanité chutě, které pak se swingovým doprovodem zpříjemnily zbytek večera.

Zdroj: ChannelWorld
Foto: DNS
Galerie

Úvodní foto: DNS

Komentáře