Obrazem: Device Days představily Windows 10 včetně nových zařízení

Společnost Microsoft uspořádala spolu s hardwarovými partnery akci Device Day v Praze a Brně.

Obrazem: Device Days představily Windows 10 včetně nových zařízení
Microsoft spolu s výrobci zařízení uspořádal v Praze a Brně akci, na které představil systém Windows 10 a nejnovější produkty, které ho používají.

Pražský Device Day se uskutečnil 1. 3. v budově Microsoftu. Výstavku a přednášky pro 85 účastínků vyplnil Microsoft spolu s HP, které bylo gold partnerem akce.

Úvodu se ujal Štefan Kutlák z Microsoftu. O Windows 10 „jak je neznáte“ mluvil Jan Biroš, který navázal přednáškou „Office na plný plyn“. Nová zařízení HP s Windows 10 představil Peter Orechovský. Dopoledne vystoupil ještě Petr Ritz, který pro partnery připravil obchodní scénáře pro prodej zařízení s Win 10.

Po obědě se otevřela výstavka zařízení HP s Windows 10 a zájemci mohli využít prohlídky nové budovy společnosti Microsoft. Doprovodný program vyplnilo také představení „mikromagie“.

V rámci odpoledního programu vystoupil ještě Petr Klement s další částí prezentace o Windows 10, Jiří Stříž prezentoval HP Value produkty s tímto systémem a David Lev představil tisková řešení HP.

V Brně se obdobná akce uskutečnila o deset dní později v Hotelu Holiday Inn. Na Device Day vystavovaly a představily své nejnovější produkty společnosti Acer, Asus, Dell, Fujitsu, HP, Lenovo, Conquest (tablety) a Microsoft.

Obdobný program zahrnující představení Windows 10, Office a obchodních scénářů doplnila prezentace Petra Ulvra z Intelu na téma „Víte, o kolik času vás připraví staré IT?“ Shrnutí využití Windows 10 ve školství pak připravil Jan Hájek.

Pro 68 účastníků byl poté připravený „gentlemanský večer“, jehož součástí byla degustace whisky a koňaků, škola pokeru a biliard za hudebního doprovodu jazzové hudby.

Zdroj: Microsoft
Galerie

Úvodní foto: Microsoft

Komentáře