Obrazem: Celeste Buckingham, transformers a superhrdinové aneb VIP party eD World 2018

Je dobrý zvykem, že partnerské konference společnosti eD system končí VIP party plnou zábavy a překvapení. Letošní večírek se konal mezi luxusními Mercedesy na pražském Chodově a ozdobil jej koncert Celeste Buckingham.

Obrazem: Celeste Buckingham, transformers a superhrdinové aneb VIP party eD World 2018
Zakončení partnerské konference eD World 2018 se konalo v prostorech Mercedes Forum Praha a ukázalo, co distributor eD system myslel letošním mottem supersíla v technologiích.

Po úvodním slovu výkonného ředitele eD system Petra Slouky na účastníky čekalo vystoupení transformers, sushi bar, long drinky i bohatý raut. Zlatým hřebem letošní VIP party pak byl koncert zpěvačky Celeste Buckingham s kapelou.

Pro zábavu a poměření sil byl dispozici siloměr s kladivem, ale také virtuální realita s Batmanem nebo tematický fotokoutek. Vzhledem k místu konání si hosté navíc mohli prohlédnout i vystavené luxusních automobily.

Akce mimo jiné vždy přináší možnost setkat se s mnohými obchodními a produktovými manažery nebo vedením společnosti eD system a navázat nové obchodní vztahy, či prohloubit ty stávající,“ dodal marketingový ředitel distributora Šimon Churý.

Zdroj: eD system

Galerie

Úvodní foto: eD system

Komentáře