Obrazem: Berou! Agem.CZ vytáhl partnery na ryby a na čerstvý vzduch

Na „rozbor IT trhu“ – s pivem, flákotou, trofejní rybou, tenisovou raketou a pohárkem v ruce pozval Agem.CZ své partnery do Hotelu Agnes v Bohdanči.

Obrazem: Berou! Agem.CZ vytáhl partnery na ryby a na čerstvý vzduch
V Bohdanči u Kutné Hory se setkalo na šedesát partnerů společnosti Agem.CZ, aby v klidném prostředí na workshopu a během sportovně zábavného odpoledne podiskutovali se zástupci distributora a přítomných výrobců. Na dopoledním workshopu společností Asrock, Brother, Canon, Genius, HP, Microsoft, Netis a TP-Link přivítal účastníky obchodní ředitel Agemu Jiří Zíka, který taky představil celodenní program.

Současně představil své kolegy: Vlastimila Ruska - jednatele a produktového manažera pro komponenty, Kristýnu Suchánkovou - obchodnici a produktovou manažerku pro Lenovo, Benq a domácí elektroniku a spotřebiče, Otu Muchu - produktového manažera pro TP-Link, Netis, Ubiquiti a multimediální produkty, Lenku Koňarikovou - obchodnici a produktovou manažerku pro Brother a Canon, Ondřeje Gregoríka - vedoucího reklamačního oddělení, logistiky a skladů, a obchodníky Miloše Jaraba a Adama Hančura.

Poté, co reselleři načerpali potřebné obchodní a produktové informace, pustili se do steaků z lokálního chovu plemene Angus, nebo si mohli vychutnat čerstvě uloveného pstruha.

Plní sil si dealeři vyrazili užít sportovních, relaxačních i vzdělávacích aktivit. Největším lákadlem bylo zřejmě rybaření na místním soukromém rybníku, který doslova garantoval „kapitální úlovek“. Aktivnější sportovci si mohli zahrát na tenisových kurtech nebo fotbalovém hřišti a nejodvážnější protáhli své kosti později odpoledne v lanovém centru.

Odpočinkovější program slibovala návštěva místní palírny s výkladem a degustací a prohlídka sklářské huti „Jakub“ v Tasicích, která je známá ze seriálu Synové a dcery Jakuba skláře. Na návštěvu palírny navazovala speciální degustace pálenek a pohoštění s Vlastimilem Ruskem u rozhledny na blízkém kopci.

Večer otevřel raut s pečenými kýtami a domácím tatarákem. Zábava pak pokračovala u ohně, kde se opékaly špekáčky. Ráno byli vylosováni výherci tomboly a vítězové mezi nejúspěšnějšími rybolovci a sportovci. Největší nadšenci rybolovu si mohli zalovit v rybníku ještě v noci.

Zdroj: ChannelWorld, Agem.CZ
Galerie

Úvodní foto: Channelworld

Komentáře