Obrazem: ATC RoadShow 2017 zavítala do tří slovenských měst

Přes 200 partnerů distributora AT Computers se zúčastnilo tří setkání v rámci ATC RoadShow 2017 v Košicích, Banské Bystrici a nově také v Žilině. Čekal je nabitý program plný novinek od výrobců i samotného ATC.

Obrazem: ATC RoadShow 2017 zavítala do tří slovenských měst
Tři dny, tři města – taková byla letošní slovenská ATC RoadShow distributora AT Computers. Na přání slovenských resellerů zavítalo letošní turné kromě Košic a Banské Bystrice také do Žiliny.

Účastníky každé ze tří zastávek čekal nabitý program plný nových informací ze světa IT. Prezentace začínaly v devět hodin a řada českých i zahraničních výrobců představila své nové produkty, řešení i služby.

K resellerům promluvili zástupci společností itec, Honeywell, Avacom, Jabra, TP-Link, Kaspersky Lab, Epson, Owa Armor, Microsoft, BenQ a Gigabyte. Novinky ve svých projektech X-Play, X-Diablo a X-POS prezentovalo také samotné ATC.

Letošní RoadShow se soustředila na téma „nový business – nové možnosti“ a oblasti gamingu, spotřebního materiálu, baterií a vysokomaržového zboží. Zároveň byl kladen důraz na efektivitu prezentací, které byly krátké a nadupané novými informacemi.

Reselleři si dále prohlédli nejnovější produkty na výstavkách výrobců, u kterých zároveň mohli komunikovat přímo s jejich zástupci. Nejaktivnější účastníci si pak kromě informací odnesli i odměny z tradiční tomboly.Celkově se slovenské ATC RoadShow 2017 zúčastnilo 209 resellerů.

Rád bych poděkoval všem organizátorům a přednášejícím za jejich pracovní nasazení a všem resellerům za jejich účast. Těším se, že se opět sejdeme během příštího ročníku,“ uvedl marketingový ředitel ATC Martin Wanke.

Zdroj: AT Computers

Galerie

Úvodní foto: AT Computers

Komentáře