Obrazem: Asbis svezl partnery tankem i vrtulníkem

Setkání Asbis Universe v Loučni představilo partnerům distributora Asbis CZ informační technologie i vojenskou techniku.

Obrazem: Asbis svezl partnery tankem i vrtulníkem
Společnost Asbis CZ uspořádala se svými partnery tradiční akci Asbis Universe. Setkání se konalo ve dnech 12. a 13. června 2014 v prostorách zámeckého areálu Loučeň. Letošního ročníku se zúčastnilo kolem sto osmdesáti návštěvníků, mezi kterými byli zástupci více než sedmdesáti společností.

Program byl zahájen v deset hodin dopoledne v party stanu přivítáním návštěvníků. Úvodní slovo přednesli obchodní a marketingový ředitel společnosti Asbis Jaroslav Brandejský a vedoucí marketingového oddělení Kateřina Vymazalová. Poté se hosté přesunuli do prostor zámeckého hotelu, kde během dopoledne a odpoledne probíhaly prezentace partnerských značek.

Během přednáškových bloků se představilo celkem osmnáct společností. Jejich zástupci měli prostor představit svá produktová portfolia a plánované novinky.

Společnost Prestigio představilo své novinky z oblasti tabletů a telefonů, zejména model MultiPad Color, ale i první smartphone Prestigio s OS Windows. Kromě toho Prestigio prezentovalo, že své portfolio rozšířilo i o řadu domácích zdravotnických přístrojů HealthCare a novou divizi zobrazovacích zařízení Prestigio Solutions vhodných pro využití ve vzdělávání, veřejné správě a businessu.

Se svými chystanými novinkami seznámili posluchače i ostatní partneři jako Intel, Logitech, Eaton či Sapphire. V

odpoledním přednáškovém bloku představila své nové produkty i společnost Toshiba, Supermicro , AVG, Canyon, Promise či Microsoft.

Společnost Gigabyte názorně předvedla, že umí vyrábět nejen PC komponenty, ale i chytré telefony pod značkou GSmart.

Prostor pro prezentaci svých novinek získaly i značky Infortrend, HP, Seagate, MSI a AMD.

Po zemi i vzduchem

Po zakončení obou přednáškových bloků pokračoval den již v neformálním duchu. V podvečer se převážná část návštěvníků přesunula do bývalého vojenského areálu v Milovicích, kde byl pro všechny připraven program plný adrenalinových zážitků, mezi něž patřily akční projížďky drsným terénem na bojových vozidlech nebo lety helikoptérou. Jako zlatý hřeb se stali zúčastnění svědky toho, s jakou lehkostí dokáže tank rozdrtit osobní automobil.

Po návratu do zámeckého areálu následovala večerní zábava v doprovodu živé hudby. Návštěvníci mohli zhlédnout vystoupení břišních tanečnic nebo se zúčastnit degustace vín, která probíhala v prostorách samotného zámku. Na závěr večera proběhla tombola, v rámci níž byly připraveny zajímavé a hodnotné ceny.

Letošní ročník Asbis Universe považuji za velice vydařený. Všechny prezentované značky pojaly prezentaci svých výrobků velice profesionálně a tím zajistily hojnou účast na přednáškách i výstavách. Zákazníci tak měli možnost setkat se s prodejci osobně, a to nejen v rámci přednášek, ale i později v průběhu zábavného programu,“ zhodnotila akci organizátorka Kateřina Vymazalová, vedoucí marketingového oddělení Asbis CZ.

Zdroj: Asbis
Galerie

Úvodní foto: Asbis CZ

Komentáře