Obrazem: Arrow ECS oslavil 25 let a vyhlásil nejlepší partnery

Zachytili jsme pro vás atmosféru klubového večera „Od Soft-Troniku k Arrow aneb jsme tu již 25 let!“.

Obrazem: Arrow ECS oslavil 25 let a vyhlásil nejlepší partnery
V pražském klubu Mecca uspořádala společnost Arrow ECS oslavu svého 25letého působení na českém trhu.

Kromě ocenění nejlepších obchodních partnerů bylo připraveno vystoupení komiků Lukáše Pavláska a Josefa Poláška a koncert kapely The Appples zakončený DJ.

Začali jsme před 25 lety v Ostravě tradičně v malé kanceláři, kde jsme byli nejdřív dva, tři, pak čtyři. Pak jsme se přestěhovali do Ostravy na náměstí, což někteří z vás také pamatují. Potom jsme založili kancelář v Praze a dnes je nás 56,“ shrnul co nejstručněji historii firmy její výkonný ředitel Boris Nevrlý.

Boris Nevrlý, výkonný ředitel Arrow ECSZlomový byl pro firmu okamžik, kdy se v roce 2005 změnila z lokální společnosti na součást nadnárodní korporace. S tím souviselo také o pět let později přejmenování ze Soft-Troniku na Arrow ECS.

Jaké pro Borise Nevrlého bylo vydržet 25 let u jedné firmy? „Pro mě to nebyl žádný problém a to především proto, že pracuji se spoustou zajímavých, chytrých lidí, nabitých energií,“ odkázal Boris Nevrlý na své zaměstnance a kolegy, kterým za to také poděkoval.

Nejlepší partneři Arrow ECS

Ředitel Arrow ECS následně vyhlásil nejlepší obchodní partnery za rok 2014 a také za celé období působení společnosti na českém trhu.

Nejlepší obchodní výsledky za rok 2014 (abecední pořadí):

  • Datasys
  • Dell Computer
  • ProAct Czech Republic

Výsledky za dlouhodobou loajalitu a vynikající obchodní výsledky v průběhu celých 25 let působení Arrow ECS (abecedně):

  • Actinet Informační systémy
  • Anect
  • AutoCont CZ
  • Corpus Solutions
  • Orbit

Poté již Boris Nevrlý ještě jednou poděkoval obchodním partnerům za dosavadní spolupráci a za to, že přišli a popřál příjemný večer (více ve fotogalerii).

Zdroj: ChannelWorld
Galerie

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře