Obrazem: Adventní plavba parníkem SWS

Svařákem, vánočním cukrovím a muzikou přivítala SWS na palubě parníku své obchodní partnery.

Obrazem: Adventní plavba parníkem SWS
Již potřetí připravila SWS pro své zákazníky adventní plavbu parníkem historickým jádrem Prahy. Letošní plavba se uskutečnila s účastí značek APC, Asus, Brother, Fujifilm, Microsoft, LG, Sony a Playstation.

V sobotu 16. 12. 2017 dopoledne se obchodní partneři sešli na palubě jedné z největších lodí Európe, aby si spolu se svými rodinami a dětmi užili předvánoční atmosféru. 

Při vstupu na loď přicházející návštěvníky osobně vítala Martina Vlčková, business development manažerkaa Jan Kábrt, eventový manažer SWS. Ještě před vyplutím mohli dodavatelé i zákazníci využít teplého i studeného rautu, desertů, vína a vánočního cukroví.

Jakmile se loď odrazila od břehu, ujal se úvodního slova obchodní ředitel Stanislav Skalička, který hosty přivítal, poděkoval za spolupráci v uplynulém roce a popřál všem příjemné prožití vánočních svátků.

To už se ale rozezněly první tóny kapely Elitte Music, spustila se řízená degustace předního čejkovického vinaře, u karikaturisty se tvořily fronty a zábava se rozjela v plném proudu.

Na své si přišli jak dospělí, tak především děti. Pro ně byl totiž připraven zábavný animační program v celé spodní kryté palubě, kde na ně čekal klaun a kouzelník Roberto se svým tradičním vystoupením.

Děti tancovaly na dětskou diskotéku, s animátorkou vyráběly zvířátka a vánoční ozdoby, které si pak odnesly domů. Nechybělo ani malování na obličej. Ve druhé polovině plavby přišel Ježíšek a každé dítě dostalo vánoční dáreček.

Nevšední zážitkovou tříhodinovou adventní plavbu zakončilo předáním dárků všem účastníkům, jejich partnerům a partnerkám.

Zdroj: SWS
Galerie

Úvodní foto: SWS

Komentáře