Fotoreport: Zebra v Zaječí aneb partnerské setkání Acronis a GFI Software

Distributor Zebra Systems spojil dříve oddělené akce a pozval obchodní partnery značek Acronis a GFI Software na společnou konferenci do areálu vinařství U Kapličky v moravském Zaječí. Součástí setkání bylo i vyhlášení nejlepších partnerů za rok 2018.

Fotoreport: Zebra v Zaječí aneb partnerské setkání Acronis a GFI Software
Distributor Zebra Systems uspořádal na konci ledna společné setkání pro obchodní partnery značek Acronis a GFI Software. Na zhruba stovku hostů čekal ve vinařství U Kapličky v jihomoravském Zaječí odpolední odborný program a bohatá večerní zábava.

Acronis komplexnější, GFI jednodušší

Po uvítání od ředitele Zebra Systems Zdeňka Bínka si vzal slovo regionální ředitel společnosti Acronis Artur Cyganek, který zdůraznil posun výrobce od zálohování ke komplexní ochraně dat včetně ochrany širších prostředí, v nichž se nacházejí.

Cyganek dále zmínil, že Acronis dosahuje dobrých výsledků, ale stále má prostor pro další růst. Na závěr podotkl, že vidí jasný trend v preferenci cloudových řešení a ujistil partnery, že jim je Acronis vždy připraven pomoci s prvními kroky v nových oblastech.

Zdeněk Bínek, Zebra Systems

Následně k účastníkům promluvil viceprezident GFI Software Pavol Golha, který shrnul rok 2018 jako úspěšně splněnou výzvu. Výrobce se vloni snažil především zjednodušit svůj licenční model, což vedlo k představení „knihovny řešení“ GFI Unlimited .

V letošním roce chce GFI tento model rozšířit o značku Exinda, kterou koupilo v roce 2017. Golha dále představil nové složení lokálního týmu GFI, který byl téměř v plné síle přímo na místě, a poděkoval partnerům za spolupráci a věrnost v uplynulém roce.

Šest workshopů, šest ocenění

Poté se partneři rozdělili do šesti skupin a postupně zasedli ke stejnému počtu stolů, u kterých probíhaly workshopy. Josefa Kačala z GFI u svého stolu představoval značku Exinda, zatímco Miroslav Fribert z Myru hovořil s partnery o marketingu.

Aleš Hok ze Zebry účastníky seznámil s řešením Acronis Files ve verzích Advanced a Cloud včetně praktické ukázky jeho funkcí a rozhraní, jeho kolega Štěpán Bínek u vedlejšího stolu zase demonstroval vlastnosti a možnosti využití řešení Acronis Backup.

Zebra Systems, workshop

Zbývající dva stoly pak byly formálně určeny k prezentaci řešení GFI a Kerio včetně modelu GFI Unlimited, ale partneři je většinou využívali praktičtěji a diskutovali zde se zástupci distributora a výrobce o konkrétních technických a obchodních otázkách.

Když se skupiny účastníků vystřídaly u všech stolů, nastal vrchol programu v podobě předání šesti ocenění pro nejlepší partnery Acronis a GFI za rok 2018. Poté už přišel čas na večeři, zábavu a důkladnou degustaci toho, co se urodilo na místních vinicích.

Zdroj: ChannelWorld
Galerie

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře