Fotoreport: Tech Data slavnostně spustila kompletní distribuci značek Dell a Dell EMC

Nová distribuce se zpravidla „řeší“ vydáním tiskové zprávy a informováním partnerů po mailu. Pokud jste však ambiciózní distributor a vaší žhavou novinkou je kompletní portfolio Dell EMC i Dellu, zaslouží si taková událost o něco větší oslavu.

Fotoreport: Tech Data slavnostně spustila kompletní distribuci značek Dell a Dell EMC
Společnost Tech Data oficiálně odstartovala rozšířenou distribuci produktů a řešení skupiny Dell Technologies na informativně-slavnostním partnerském setkání Dell EMC Day, jež se konalo dne 4. 9. 2018 na Císařské louce.

Na několik desítek zástupců partnerů čekal velký konferenční stan – vzhledem k průběžnému střídání prudkého deště a prudkého slunce velmi užitečný – ve kterém si mohli prohlédnout průřez kompletním portfoliem značek Dell a Dell EMC.

Servery, storage a šampaňské

Zejména si však mohli vyslechnout slova zástupců obou společností. Napřed krátce promluvili oba generální ředitelé, Jiří Kysela z Dellu a Pavel Salák z Tech Daty, kteří si slavnostně připili na úspěch nové spolupráce, než předali slovo dále.

Poté se na pódiu postupně vystřídali členové týmu distributora. Šéf produktové divize Vlastimil Horák a šéf jejího marketingu Vít Vojtěšek probrali výhody nákupu kompletního portfolia Dellu na jednom místě a doporučili partnerům dedikovaný web deleteam.cz.

Produktoví manažeři Petr Flek, Lukáš Slabihoudek a Martin Zgraja poté blíže představili složení a výhody portfolia Dell EMC v oblastech úložišť, archivace a zálohování, resp. serverů. Program uzavřel Petr Zajíček z Dellu s prezentací klientských zařízení.

Řešení za 90 milionů na skladu

Dodejme, že Tech Data se do kompletní distribuce Dellu pustila se vší vervou. V první vlně objednala 5 000 skladových položek v hodnotě 60 milionů korun a v plánu má dodatečný nákup v hodnotě dalších 30 milionů. Řada produktů je již dostupná skladem.

Hlavním poselstvím, které zaznívalo napříč všemi prezentacemi, byla výhoda možnosti nákupu „všeho na jednom místě“ od silného kvalifikovaného týmu. Zástupci Dellu pak samozřejmě nezapomínali dodávat, že na celém trhu není výrobce s tak širokým záběrem.

Po skončení oficiální části se účastníci přesunuli do druhé části areálu, kde na ně čekala neformální oslava s občerstvením, živou hudbou a možností osobního setkání se zástupci jak výrobce, tak jeho jediného plošného distributora.

Zdroj: ChannelWorld
Galerie

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře