Fotoreport: Partička improvizovala na ABC Data Show IT 2014

ABC Data pozvala své obchodní partnery na 6. ročník Show IT s Partičkou do Brna. Kromě produktových novinek výrobců, představila ABC Data nového generálního ředitele a další novinky v podpoře.

Fotoreport: Partička improvizovala na ABC Data Show IT 2014

Orea Hotel Voroněž I v Brně hostil podzimní prezentační a výstavní část setkání Show IT společnosti ABC Data.

Pro zhruba dvě stovky zúčastněných resellerů byly připraveny informační bloky prezentací a výstavky produktů. Odborný program doprovázely soutěže o hodnotné ceny a po přestávkách na kávu se losovaly průběžné tomboly, které lákaly účastníky na prezentace generálních partnerů (HP, Vidis, Lenovo a Acer).

V rámci odpoledního programu představil obchodní ředitel ABC Data Ondřej Radovnický nového generálního ředitele Tomasze Buka. Společně pak uvedli dosavadní úspěchy a vyzdvihli, že společnost ABC Data je největším distributorem v regionu CEE a pokračuje v další expanzi.

Obchodní ředitel Ondřej Radovnický, generální ředitel Tomasz BukRád bych vás ujistil, že ABC Data zůstane v ČR, SR i dalších zemích. Kromě toho posílíme novými kontrakty s klíčovými výrobci, které podepíšeme pravděpodobně do konce roku,“ uvedl Tomasz Buk.

Nejdůležitější je podle Buka fakt, že nejsou žádné další novinky a kromě změny na postu generálního ředitele zůstává vše tak, jak bylo doposud.

Ondřej Radovnický dále dodal, že ABC Data pokračuje s vlastní značkou Colorovo a připomenul také novou strukturu obchodního oddělení, která se měnila od 1. čtvrtletí 2014. Obchodníci se nyní dělí podle kanálů na e-tail/retail, SMB tým, VAR tým a specilisty (telco, spotřební elektronika, gaming a Colorovo).

V rámci předvánoční sezóny ještě Ondřej Radovnický zmínil, že ABC Data pomůže částečně ochránit partnery, kteří nakoupí zboží na sklad v období od 1. 10. do 5. 12. Z těchto zásob mohou reselleři vrátit až 34 % neprodaných produktů (v hodnotě).

Dále Radovnický připomenul rozšíření distribučního kontraktu na produkty Logitech pro ČR, SR i Polsko a výhradní distribuci pro EA, Activision a Blizzard.

Jiří Falta, ABC DataPoté Jiří Falta, který má v ABC Data na starost projekt distribuce s přidanou hodnotou, uvedl, že dedikovaný obchodní tým od května 2014 buduje technické kompetence pro přípravu návrhů ucelených řešení s velkými partnery. Jiří Falta oznámil, že nově mohou presales podporu týmu (pro servery, storage, networking, SW, PC, periferie) využít i menší obchodní partneři.

ABC Data může resellerům pomoci od návrhu řešení, přes získání projektových cen, zajištění dostupnosti, po prodlouženou splatnost a další rozvoj v marketingových aktivitách. Primárně se můžete obracet na svého obchodníka/KAM, nebo na valueplus-pm@abcdata.eu.

Po skončení přednášek výrobců vylosovala marketingová manažerka Ivana Redajová výherce hlavní tomboly a vyzvala účastníky k přesunu na večerní část setkání do Bobycentra. Zde je po ubytování a chvilce odpočinku čekal galavečer s hlavní improvizační Show IT s Partičkou.

Zábavný pořad Partička plný vášní, nečekaných odhalení a kontroverzních situací si obchodní partneři vyzkoušeli naživo, když po rautu vystoupili Daniel Dangl a jeho hosté Tatiana Vilhelmová, Róbert Jakab, Lukáš Latinák a Marián Čekovský. Účinkující si tak mohli otestovat vlastní invenci, talent, ale i nervy. Součástí večera byla také dražba různých retro předmětů za peníze získané účastí na přednáškách a výstavce.

Partnery letošního Show IT se staly značky Acer, Colorovo, Fujitsu, Intel, Lenovo, HP, Logitech, Microsoft, Oki, Parrot, Plantronics, Samsung, TP-Link a Vidis. Dále akci podpořily a své produkty na výstavce prezentovaly firmy APC, ASRock, Asus, BenQ, D-Link, Eaton, Kensington, LG, Panasonic a Whitenergy.

Pokračujte níže na další stránku reportáže.

Galerie

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře