Fotoreport: Channel's not dead aneb oslava desetiletí Dellu v distribuci

Dell pozval své partnery na oslavu desetiletí nepřímého prodeje na českém trhu. Došlo na ocenění, dojemné proslovy i zábavné vzpomínky a nakonec zahrála k poslechu a tanci kapela ze samých pankáčů, která je starší než samotný výrobce.

Fotoreport: Channel's not dead aneb oslava desetiletí Dellu v distribuci
Společnost Dell oslavila v pražské La Fabrice desetileté výročí v  distribuci. Večerní party, které se zúčastnily stovky partnerů, se nesla ve velmi uvolněném duchu a přinesla chvíle zábavy, ale i dojetí a nostalgie.

Moderátorka večera Lucie Šilhánová přivítala všechny přítomné hosty a pozvala na pódium generálního ředitele českého Dellu Jiřího Kyselu a šéfa partnerského kanálu Pavla Halfara, aby je vyzpovídala o jejich pohledu na současnost a minulost.

Jiří Kysela ve svém projevu vyzdvihl nejnovější silné výsledky a zdůraznil, že za ně Dell vděčí právě partnerům. Poté zavzpomínal až na samotné začátky spolupráce včetně oblíbené historky, jak mu na prvním setkání hodinu v kuse nadávali.

Poté společně s Pavlem Halfarem předal ocenění zástupcům všech lokálních distributorů. Na pódiu se tak postupně vystřídali Martin Zavřel (100Mega), Vít Chovančík (SWS), Tomáš Jirků (ATC), Jiří Dobeš (DNS) a Vlastimil Horák (Tech Data).

Po přestávce a bohatém rautu program pokračoval nostalgickým průřezem všech velkých partnerských akcí včetně vzpomínek „pamětníků“ a nakonec se na pódiu shromáždili všichni současní i minulí členové channel týmu.

Následovala velmi bohatá tombola a po ní přišel zlatý hřeb večera – koncert legendární punkové kapely Visací zámek. Dodejme, že její první koncert se konal v roce 1982, kdy byl Michael Dell ještě mladý student a o založení firmy zatím nanejvýš uvažoval.

Zdroj: ChannelWorld

Galerie

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře