Fotoreport: AT Computers připravilo pro partnery pivní posvícení

AT Computers přeměnilo kongresový sál hotelu Jezerka na Seči na hospodu. A to ne ledajakou. Pult plný píp a více než 11 druhů piv vybízely zatáhnout za páku a začít plnit kelímky.

Fotoreport: AT Computers připravilo pro partnery pivní posvícení
Páteční blok přednášek zahájil Petr BaudyšAPC, který v ranním kvízu vyzkoušel pozornost dealerů. Přednášku pojal jako představení hlavních novinek. Doporučuje český web APC, kde najdete konfigurátor a u každého produktu informace o zátěži, kterou daná UPS vydrží.

Petr Baudyš, APCZ novinek Petr Baudyš zmínil například Back-UPS BX s širokým rozsahem a lepší technologií Line Interactive pro vyrovnávání výstupního napětí. Záruka u starších a základních řad dva roky se nyní u nových prodlužuje na tři roky a vztahuje se i na baterie.

Dále upozornil na přepěťové ochrany APC SurgeArrest s jedním až osmi výstupy, ochranou telefonu a koaxu, nebo na nové modely přenosných napájecích zdrojů pro mobilní zařízení Mobile Rack Pack s kapacitou až 10 000 mAh. Z větších řešení pak shrnul novinky v rodině Smart UPS.

Viceprezident společnosti Airlive Dr. Albert představil celé produktové portfolio, které kromě IP kamer pokrývá bezdrátová zařízení, PoE přepínače a integrovaná řešení pro dohled. V IP kamerách zdůraznil zaměření na konektivitu, stabilitu, vnitřní inteligenci (analytika obrazu), funkcionalitu (podle aplikace), monitoring a nahrávání záznamu.

Airlive má také řešení pro přenos videa na delší vzdálenosti, a to nejen přes Wi-Fi, ale přes 3G/4G sítě. Pro připojení kamer přes 3G/4G sítě bude Airlive uvádět AirMax4G s voděodolným krytem a dvěma sloty na SIM kartu.

Viceprezident společnosti Airlive Dr. Albert Pro napájení IP kamer přes Ethernet nabízí Airlive například řešení Airmax5X, které v sobě integruje napáječ. Dále Dr. Albert upozornil na bezdrátové venkovní varianty 5X a 5X-20 se silnějším rádiem a na Airlive Device Guard PoE Switch – přepínač, který se stará o dostupnost připojených zařízení. Pokud kamera přestane posílat data, pokusí se ji restartovat.  

Pak zmínil také oblast monitoringu a nahrávání a vysvětlil funkce analytiky – detekce pohybu (narušení zóny atd.), počítání či rozpoznání obličeje – a její navázání na provedení určité akce.

V rámci dalšího programu vystoupili na workshopech zástupci společností Kaspersky, ZyXel, Asus či MSI. Po obědě pak účastnící vyrazili domů a další partneři se už teď mohou těšit na další ze šňůry setkání ATC.

Zdroj: ChannelWorld

Galerie

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře