Fotoreport: 100Mega a Žďorp

100Mega Distribution uspořádala pro své partnery večírek ku příležitosti 25 let působení na trhu a integrování nedávno akvírovaných společností ASM a i4wifi do své struktury.

Fotoreport: 100Mega a Žďorp
Partneři společnosti 100Mega Distribution se sešli v pražské La Fabrice, aby s distributorem oslavili 25 let jeho působení na trhu a také pokračující integraci ASM a i4wifi, dvou distribučních společností koupených v roce 2018.

Jak napovídá název setkání Grand Opening Praha, oslavy byly spojeny s otevřením pražské kanceláře, kde partneři a zákazníci najdou zástupce 100Megy, ASM a i4wifi na jednom místě. Pro více informací vás odkážeme na rozhovor v ChannelWorldu 2019/1.

Vybraní partneři se přes den zúčastnili školení v prostorech La Fabriky, večer pak všechny čekala příjemná neformální párty s rautem. Atmosféru v baru obstarala akustická kapela Silent Scream, zatímco v hlavním sálu probíhaly poslední přípravy.

Okolo půl deváté se na pódiu objevili generální ředitel Martin Zavřel a obchodní ředitel David Petrovič s krátkým projevem, ve kterém poděkovali partnerům za čtvrt století spolupráce a zdůraznili, že ve věku 25 let má 100Mega to nejlepší teprve před sebou.

Pak už na pódiu přivítali hlavního hosta večera, legendární kapelu Mňága a Žďorp. Její frontman Petr Fiala skromně poznamenal, že Mňága hraje již dokonce 32 let, a vzápětí se ozvaly první tóny koncertu, v němž nechyběly nové písně ani největší hity.

Zdroj: ChannelWorld

Galerie

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře