PF 2016: ChannelWorld vám přeje úspěšné obchodování

Všem 18 tisícům čtenářů, kteří každý měsíc alespoň jednou zavítají na náš web, děkujeme za přízeň a přejeme všem radostné svátky a nový rok plný příjemných překvapení. Jaký byl ten uplynulý s ChannelWorldem?

PF 2016: ChannelWorld vám přeje úspěšné obchodováníDěkujeme! Vám všem, kteří nás čtete, a ať už nárazově nebo pravidelně čerpáte informace pro svůj byznys a snad někdy i pro pobavení.

V posledním čtvrtletí vás přichází na channelworld.cz a channelworld.sk přes 18 000 měsíčně (podle Google Analytics). V porovnání s loňským rokem je to doslova jen o pár procent více, těší nás ale, že počet stránek, které jste si prohlídli, narostl o 16 %.

Velké poděkování patří také 62 výrobcům a distributorům, kteří se během roku na našem webu nebo v newsletteru zviditelnili inzertně a podpořili tím naše další fungování.

Každý rok to bereme jako závazek se zase o kus zlepšit. A jelikož jsou Vánoce svátky klidu, zastavili jsme na chvilku v každodenním shonu a připravili jsme sumarizaci toho, čím jsme vás celý rok zásobovali.

Hrubým odhadem jsme letos ke dnešnímu dni napsali pro naše zpravodajské weby přes 3 411 787 znaků. Přitom jsme museli udělat přinejmenším 409 414 překlepů, které jsem, doufám, z většího množství i opravil při editaci.

Od 1. 1. do 18. 12. 2015 jsme vydali na ChannelWorld.cz a ChannelWorld.sk:

  • PF 2016 ChannelWorld2 153 článků,  z toho:
  • 1 193 aktualit z České republiky, Slovenska i celého světa,
  • 74 reportáží a fotoreportáží,
  • 286 analytických článků,
  • 18 rozhovorů,
  • 25 komentářů,
  • plus produktové novinky, promo akce a pozvánky na partnerské semináře…

Nepočítaje každodenní novinky jste tedy u nás v průměru mohli každý den narazit na nějakou analýzu, minimálně jednou týdně vás čekala reportáž, do měsíce jsme připravili minimálně dva komentáře a jeden až dva rozhovory.

Asi nepřekvapí, že z obsahových témat vás letos nejvíce zaujaly články o Windows 10. Pozornosti se dostává také komentářům, což je pro nás znamení, kde příští rok zabrat.

V mezičase jsme pro vás letos připravili pět vydání tištěného časopisu ChannelWorld a pro příští rok jich chystáme šest a ještě k tomu v novém kabátě!

Chtěli byste si ho přečíst, ale nedostáváte jej? Zajistěte si předplatné zdarma, stačí hlasovat v anketě o IT distributora roku a výrobce roku 2015, stejně jako to již udělalo více než 800 z vás, kteří takto projevili dík svým obchodním partnerům.

Za redakci ChannelWorldu vám přeji bohaté svátky i nový rok! Bohaté na pevné zdraví, radost a dobré obchodní nápady.

 
Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře