Zveme vás na webexový seminář Radware Cloud Workload Protection

Radware poskytuje řešení bezagentní, cloudové řešení pro komplexní ochranu pracovního zatížení v prostředích Amazon Web Services (AWS) a Microsoft Azure proti nativním hrozbám a útokům.

Zveme vás na webexový seminář Radware Cloud Workload Protection  • Webexový seminář - 20. 3. 2020, 10-11 hod
  • Registrace zde 

Přechod na cloud znamená postupnou ztrátu kontroly nad firemními informačními  prostředky. Pracovní zátěže hostované v cloudu jsou spravována vzdáleně, což ztěžuje bezpečnostním týmům dohled nad přístupem k citlivým cloudovým datům. Správa aktiv napříč několika cloudy je stále obtížnější díky samostatným bezpečnostním protokolům, správě a vykazování. Výsledkem je, že mnoho organizací nedokáže zabránit mylným konfiguracím cloudu, identifikovat kybernetické útoky  když se dějí, a včas reagovat.

Radware poskytuje řešení bezagentní, cloudové řešení pro komplexní ochranu pracovního zatížení v prostředích Amazon Web Services (AWS) a Microsoft Azure proti nativním hrozbám a útokům. Služba Cloud Workload Protection společnosti Radware posiluje bezpečnostní pozici organizace pomocí hlášení o shodě a poskytuje upozornění na nesprávné konfigurace a nadměrná oprávnění. Zjišťuje také škodlivou činnost, která svědčí o krádeži dat, poskytuje centralizovanou viditelnost a správu a reaguje na útoky, jakmile jsou detekovány.
 

Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: Clico

Komentáře