Zveme vás na 14. ročník ATC RoadShow

Už za 14 dní za vámi vyrážíme do 6 českých měst se 14. ročníkem naší tradiční ATC RoadShow.

Zveme vás na 14. ročník ATC RoadShowTěšíme se na vás 16. dubna v ostravském Park Innu, 17. dubna v brněnském Golf resortu Kaskáda, 18. dubna v pražském Aquapalace, 24. dubna v plzeňském Primavera hotelu, 25. dubna v libereckém hotelu Zlatý lev a 26. dubna v pardubickém hotelu Zlatá štika. RoadShow pak bude pokračovat na Slovensku, a to v Košicích, Banské Bystrici a Žilině od 4. do 6. června 2019. 

Vy se můžete těšit na celodenní program složený z prezentací obchodních partnerů z řad výrobců a dodavatelů ATC. Jmenovat můžeme společnosti i-tec, Avacom, iGet, Honeywell, OWA Armor, Virtuos, LG, Epson, Jabra, Cisco, BenQ, D-Link, Brother, TP-Link a Belkin. Chybět nebudou ani novinky o projektech ATC, a to X-Diablo, X-Play a X-POS.

A vy, aktivní návštěvníci, můžete sbírat žetony, které se dají směnit za hodnotné dárky v tradiční tombole - však už to znáte :)

Jen vám prosíme o registraci na našich stránkách www.atcomp.cz.

„Loni naši RoadShow navštívilo v ČR přes 360 a na Slovensku bezmála 200 resellerů, kteří si přišli pro novinky a možnost osobně probrat obchodní záležitosti s výrobci i našimi obchodníky. Jsme moc rádi, že můžeme přinášet nový směr businessu, upozorňovat na novinky a mnohdy netradiční komodity. Bez informací a přehledu se dnes dá obchodovat jen těžko. Přijďte tedy nasát informace a třeba budete překvapeni, co vše lze úspěšně prodávat,“ dodává náš marketingový ředitel Martin Wanke.

Těšíme se na vás!

Váš ATC team


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.Komentáře