Znáte Yealink Skype for Business?

Od ledna jsou v nabídce společnosti Joyce také VoIP telefony se speciálním softwarem Microsoft Skype for Business. Jedná se o sofistikovaný software, který podporuje všechny klíčové funkce platformy Skype for Business a usnadňuje hromadné instalace.

Znáte Yealink Skype for Business?Stolní IP telefony Yealink se Skype for Business jsou nově k dostání s vlastním speciálním softwarem. Světový TOP 2 výrobce IP telefonů, společnost Yealink, ve spolupráci se společností Microsoft vyhověli zvýšenému zájmu na trhu a integrovali IP telefony Yealink na platformu Microsoft Skype for Business.

Hromadné instalace jsou teď výrazně jednodušší díky podpoře několika metod flexibilního nasazení, včetně nasazení prostřednictvím serveru auto-provisioning nebo přímo Microsoft Skype for Businesss serveru. Telefon je plně k dispozici a připraven k volání během 5-ti minut.

Podporovány jsou samozřejmě také všechny klíčové funkce platformy Microsoft Skype for Business.

Za povšimnutí stojí také funkce BToE. Ta umožňuje telefonům Skype for Business spolupracovat se SfB klientem pro ovládání hovorů na zařízeních třetích stran - např. na PC. Umožní Vám tak používat volací funkce současně na Vašem telefonu i např. na PC. Pro použití této funkce je potřeba stáhnout a nainstalovat aplikaci BToE na Vašem PC.

Užijte si snadné telefonování ve skupinách, mějte přehled kdo je právě online, zasílejte rychlé zprávy a mnohem více!

Více informací najdete na webu Joyce.cz.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: Joyce

Komentáře