Zažijte s ATC pálenkářský maraton

Zažijte s ATC pálenkářský maratonOd úterý 28. do pátku 31. května, vždy od 7:00 do 15:00 hodin, můžete na stránkách https://aukce.atcomp.cz/ vydražit unikátní ovocné destiláty, které jen tak někde nekoupíte. Všechny tyto exkluzivní pálenky pochází od našeho dvorního pálenkáře Zdeňka Fojtíka ze Sudoměřic a jsou opravdu jediné (poslední) svého druhu!

Zítra, v úterý 28. května, můžete vydražit tři láhve chutné slivovice, která byla šampionem roku 2014! Tato unikátní slivovice (ročník 2013) vyhrála v roce 2014 nejprestižnější soutěž amatérských i profesionálních pálenic v ČR na výstavě Flora Olomouc. Zvítězila v konkurenci výše než 270 soutěžících vzorků slivovic. A poslední 3 litry máme exkluzivně v ATC a nachystané právě pro vás! Soutěžíte o 3 litrové láhve, tedy 3 účastníci aukce, kteří předloží nejvyšší nabídky, si budou moci vychutnat tento unikátní destilát.

Ve středu 29. května budeme dražit láhev exkluzivní pálenky z oskeruše, která byla na Slovensku šampionem roku 2015! Tato unikátní pálenka vyhrála nejprestižnější slovenskou soutěž ovocných destilátů v Radimově. Pálenka z oskeruše je považována za vůbec nejlepší ovocný destilát, i když tento druh jeřábu spousta lidí nezná. Tento ovocný strom je údajně nejstarším ovocným stromem v Evropě a pálenka z jeho drobných plodů je velmi vzácná a má prý léčivé účinky. A poslední litr tohoto léku bude patřit vítězi středeční aukce!

Ve čtvrtek 30. května budeme dražit láhev vynikající pálenky z planých trnek, která byla vyrobena z plodů sbíraných až po prvních mrazech! Tato pálenka dostala jako jediná 50 bodů z 50 (!!!) v dané kategorii na koštu ovocných destilátů v Mikulčicích v roce 2015. Obliba tohoto netradičního destilátu stále stoupá, i když výroba je velmi pracná. Sběr po prvních mrazech dodává pálence jedinečnou chuť a poslední litr je rezervován pro vítěze čtvrteční aukce!

A konečně, v pátek 31. května do aukce vstoupí legendární ořechovka, jejíž tajná receptura je stará více než 200 let. Tento jedinečný likér z macerovaných vlašských ořechů je vyhlášenou marketingovou podporou ATC a těchto 5 litrů je posledních svého druhu! Ořechovka se doporučuje jako digestiv po dobrém jídle, ale chuť na ni dostanete nejen po něm… Kaštanově hnědá barva prý stářím ještě tmavne, ale tato vynikající ořechovka nikomu nezůstane tak dlouho, aby se tato teorie ověřila v praxi J Takže, kdo bude v pátek tím šťastným, kdo získá celých 5 litrů?!

Zapojte se do našich ATC aukcí a vychutnejte si vyzrálou a bohatou chuť i vůni!

Výtěžek z aukce půjde na dobročinné účely, takže kromě hřejivého pocitu v žaludku vás zahřeje i dobrý pocit pomoci ostatním, kteří ji potřebují…

DĚKUJEME!

Váš ATC team


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.Komentáře