Xiaomi Redmi Note 8 s rychlým nabíjením vás překvapí

Tato řada telefonů od oblíbené značky Xiaomi opravdu potěší všechny své uživatele, jelikož splní prakticky všechna očekávání. Celkový design prošel inovací – a je proveden opravdu precizně. Potěší vás nejenom možnost rychlého nabíjení z nuly na 100 za dvě hodiny, ale také špičkový fotoaparát se čtyřmi objektivy. Podívejme se na tento telefon blíže.

Xiaomi Redmi Note 8 s rychlým nabíjením vás překvapíXiaomi Redmi Note 8 fotoaparát

Fotografie mají ultravysoké rozlišení 8000 x 6000. Jsou tak skutečně jasné, a to hlavně i při focení za šera. Je skvělý také pro focení makro snímků už ze dvou centimetrů, a zachytit tak opravdu minimalistické objekty. Fotoaparát Xiaomi Redmi Note 8 nic nezkresluje a je dostatečně chytrý, aby vás upozornil, kdy je lépe použít integrovaný hloubkový objektiv. Samozřejmostí je i inteligentní automatická úprava fotek, aby vypadaly co nejrealističtěji.

Skvělý design

Výhodou je ochranné sklo po obou stranách a, jak už bylo zmíněno, vystupující 4 fotoaparáty na zadní straně. Ochranné sklo díky novému potahu dokáže odpuzovat vodu. Tvarem a rozměry připomíná Xiaomi Redmi 7, dokonce i tlačítka jsou o obou telefonů identická. Jediný rozdíl je v tom, že Note 8 je o malinko tlustší, nicméně tento rozdíl je prakticky nepoznatelný. Samozřejmostí je čtečka otisků prstů, což je skvělý prvek zabezpečení.

Hlavní změny oproti předchozí generaci

Xiaomi Redmi Note 8 udělal změnu na poli jacku pro sluchátka. Obvykle je umístěný nahoře, nicméně tento model nechal infraport nahoře osamocen a 3,5 mm jack na sluchátka přesunul na spodní lištu, což je překvapivě opravdu znát na kvalitě zvuku, který je o takových 15 % hlasitější, a hlavně o dost čistší a dynamičtější. Oproti minulé generaci má také o poznání užší rámečky, což je nepochybně cesta vpřed.

Vyzkoušejte tento pokrokový telefon a poznejte tu změnu.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: Song_about_summer / Shutterstock.com

Komentáře