Xiaomi Redmi Note 8 Pro se pyšní skvělým foťákem

Společnost Xiaomi se vždy vyznačovala svými kvalitními telefony se skvělou výdrží baterie, velkou obrazovkou a velice uspokojivým hardwarem. Nejinak je tomu i u verze Xiaomi Redmi Note 8 Pro, která je skvělou volbou u telefonů střední cenové třídy.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro se pyšní skvělým foťákemDiskrétně elegantní

Na pohled vypadá tento telefon mnohem dražší, než skutečně je. Až v případě, že si jej vezmete do ruky, poznáte, že rám Xiaomi Redmi Note 8 Pro je plastový, a ne kovový, jak vypadá. Rámečky displeje jsou velice tenké, což umožňuje obrazovce pokrýt 91,4 % procent celkové plochy, což je skvělý výsledek. Vzhledem k poměrně velkým rozměrům, je jeho váha 199,8 hodně nízká, což je vhodné hlavně pro ženy.

Baterie a výdrž

Xiaomi Redmi Note 8 Pro disponuje opravdu velkou baterií, která má kapacitu 4500 mAh. Typ nabíjení je USB-C, podporuje i rychlé nabíjení, což je další skvělá výhoda. Výdrž tohoto telefonu vás jistě potěší – je totiž nadstandartní. Při běžném používání vás telefon vydrží nabitý až dva dny. Pokud jej nepřetěžujete, nehrajete hry nebo nesledujete videa, dokáže vydržet s baterií až 5 dní.

Velký displej

Velikost displeje je úctyhodná, dosahuje velikosti 6,54palců, který funguje na IPS panelu. Vzhledem k nízké ceně telefonu opravdu překvapí 19,5:9 s rozlišením Full HD. A i přesto, že má takzvaný dewdrop zářez, stále má oznamovací LED světýlko na horní liště.

Fotoaparát Xiaomi Redmi Note 8 Pro

U tohoto modelu vás příjemně překvapí přítomnost 4 fotoaparátů. Hlavní zadní fotoaparát má rozlišení 64 Mpx se skvělou světelností, která je schopna pořídit kvalitní fotky i ve zhoršených podmínkách. Výhodou je také podpora HDR. Velikost snímků si můžete upravovat od 3 do 9 MB. Fotoaparát dokáže automaticky zaostřit a používat blesk i za nízké úrovně světla.

Skvělý dárek pro všechny, kdo rádi fotí!


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: GaudiLab / Shutterstock.com

Komentáře