Xiaomi Redmi 7 je skvělý, cenově dostupný mobilní telefon

Každý ví, jak tvrdá je konkurence v segmentu střední třídy telefonů. Telefony Xiaomi Redmi úspěšně vládly v mnoha zemích po celém světě. Xiaomi Redmi Note 7 není žádnou výjimkou. Je to jednoduchý, výkonný a cenově dostupný telefon, který se zaměřuje na to, co je důležité. Jaké jsou jeho největší výhody?

Xiaomi Redmi 7 je skvělý, cenově dostupný mobilní telefonVelikost úložiště Xiaomi Redmi 7

Úložiště dat má velice slušnou kapacitu, která činí 64 GB. To je opravdu velký prostor pro mnoho aplikací či fotografií. Kapacitu modelu Xiaomi Redmi 7 je možné z různých důvodů navýšit pomocí microSD karty. Pokud jste teda zvyklí používat opravdu hodně aplikací a ukládat množství souborů, využijte tuto možnost. Takže v tuto chvíli vám velikost úložiště už nemusí vůbec dělat hlavu.

Obrazovka a fotoaparát Xiaomi Redmi 7

Hraní her a sledování videí si na tomto telefonu skutečně užijete, a to díky velikosti jeho displeje, která dosahuje 6,26 palců. Klidně na něm můžete napsat i pracovní dokumenty. Co se týče fotoaparátu, budete také příjemně překvapeni. Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu je 12 MP, rozlišení předního je 8 MP, takže s ním pořídíte skvělé selfie.

Displej pokrývá skvělých 86,83 % plochy zařízení. V horní liště se ukrývá selfie kamerka a kapkovitý výřez. Displej je ochráněn sklem Corning Gorilla Glass 5, což je v této cenové relaci opravdu nadstandard.

Výdrž baterie Xiaomi Redmi 7

Kapacita baterie vás také velice příjemně překvapí, jelikož je 4000 mAh, což je na telefon této cenové třídy opravdu úctyhodné číslo. S přehledem tento telefon vydrží až 2 dny běžného užívání. A to je opravdu skvělá výhoda tohoto mobilního telefonu, hlavně pokud jste třeba na služební cestě a nemáte možnost si přes den nikde nabít telefon.

Xiaomi Redmi 7 se řadí mezi ty nejlepší varianty ve své cenové třídě.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: Halfbottle / Shutterstock.com

Komentáře