X-Diablo Double zvoleno „pozoruhodným produktem 2021“

Společnost AT Computers získala ocenění „Pozoruhodný produkt 2021“ za unikátní PC sestavu X-Diablo Double Gaming+Stream. Ta skrývá 2 zcela samostatné PC v jedné case.

X-Diablo Double zvoleno „pozoruhodným produktem 2021“Soutěž pod názvem „Pozoruhodný produkt“ vyhlašuje redakce magazínu BusinessIT.cz a jejím cílem je upozornit na IT produkty, které nabízejí zajímavé funkční vlastnosti, pozoruhodnou odlišnost od konkurence nebo velmi dobrý poměr cena/výkon. 

Tento počítač X-Diablo byl oceněn právě za unikátní pojetí 2 zcela nezávislých PC v jedné case, kde levá strana zajistí extrémní výkon využitelný mimo jiné pro profi gaming, pravá strana zajistí výkon pro dokonalý stream, youtubering i práci, a to bez omezení výkonu levé strany a naopak.

Obě konfigurace jsou upravitelné na přání zákazníka. Profesionální hráči či youtubeři tak mohou hrát hry a přitom je streamovat, aniž by to ubíralo na výkonu a brzdilo herní jízdu.

To vše zajistí výkonné komponenty od známých značek, např. procesor Intel Core vč. vodního chlazení Fractal, grafická karta NVIDIA, paměť HyperX Predator, disk SSD 1TB Samsung a základní deska GIGABYTE. Produkt má ovšem potenciál využití nejen pro profesionální hráče, ale i pro další náročná nasazení.

K ocenění se za ATC vyjádřil Jaromír Rozsíval, který má u ATC na starosti rozvoj gamingové sítě X-Play: „X-Diablo Double je nejnovější a jedinečný počin naší X-Diablo rodiny a za toto ocenění jsme samozřejmě potěšeni. Tento model určitě patří ke špičce toho, co lze aktuálně vyrobit a jsme na to patřičně hrdí“.

 Zdroj: AT Computers


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: AT Computers

Komentáře