Well Mairdi uvádí na trh bezdrátový headset do kanceláře

Joyce uvádí na český a slovenský trh dlouho očekávanou novinku - bezdrátovou náhlavní soupravu pro business segment. Celodenní pohodlí, kvalitní zvuk a až 13 hodin hovoru - to je WELL Mairdi M9.

Well Mairdi uvádí na trh bezdrátový headset do kancelářePříznivci značky Well Mairdi se konečně dočkali, na trh dorazila horká letní novinka, a to bezdrátová verze profesionálních náhlavních souprav Well Mairdi. Novinka nese název Well Mairdi MRD-M9, komunikuje pomocí Bluetooth 2.1 a má dosah až 10 metrů od spárovaného přístroje.

Tato jednoušní náhlavka s mikrofonem má měkký kožený polštářek a náhlavní most z kvalitního materiálu, který zaručuje dlouhodobé používání bez obaz z prasknutí či zlomení náhlavky. Náhlavní most je z části rozšířen pro snadné nasazování / sundávání náhlavky a má měkké zakončení. Ani při celodenním nošení vás tak nebude bolet hlava.

Náhlavka je vybavena ovládacími prvky, můžete přijmout hovor, vytočit poslední volané číslo nebo jednoduše ovládat hlasitost.

Součástí balení je praktická dokovací stanice, ve které náhlavka drží velmi pevně a zajišťuje tak kvalitní a poměrně rychlé nabití během tří hodin. Na jedno nabití vydrží WELL Mairdi M9 až 220 hodin v pohotovostním režimu nebo až 13 hodin hovoru.

Well Mairdi M9 lze spárovat se stolními IP telefony i s mobilními telefony, které mají integrováno Bluetooth.

Více informací o této novince najdete na webu dodavatele www.joyce.cz.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: Joyce

Komentáře