WatchGuard AuthPoint a WatchGuard Firebox M270 označeni za lídry v oblasti Cyber Defense Global Awards 2018

WatchGuard AuthPoint a WatchGuard Firebox M270 se opět objevily v hlavních titulcích, tentokrát díky ocenění v rámci Cyber Defense Global Awards 2018. AuthPoint a Firebox M270 byly označeni za lídry ve svých kategoriích Multi-Factor Authentication, resp. Unified Threat Management (UTM).

WatchGuard AuthPoint a WatchGuard Firebox M270 označeni za lídry v oblasti Cyber Defense Global Awards 2018WatchGuard AuthPoint a WatchGuard Firebox M270 se opět objevily v hlavních titulcích, tentokrát díky ocenění v rámci Cyber Defense Global Awards 2018

AuthPoint a Firebox M270 byly označeni za lídry ve svých kategoriích Multi-Factor Authentication, resp. Unified Threat Management (UTM). Cyber Defense Global Awards je nový každoroční přehled společností z INFOSEC segmentu, které nejvíce inovují produkty a služby, které nabízejí.

S oceněním lídra v kategorii Multi-Factor Authentication je WatchGuard AuthPoint jediným cloudovým řešením vícefaktorové autentizace,  které je specificky vyvinuto pro malé a středně velké podniky. AuthPoint je navržen tak, aby eliminoval známé problémy a bariéry, díky kterým bylo MFA řešení pro podniky z SMB segmentu nedostupné.

Řešení WatchGuard AuthPoint je nabízeno výhradně v rámci cloudové služby a může být spravováno odkudkoli pomocí intuitivního rozhraní WatchGuard Cloud. To znamená, že nepotřebujete ke správě žádný nákladný hardware nebo software, nepotřebujete plánovat upgrade, aktualizace apod.

Nejen, že WatchGuard Firebox M270 získal ocenění UTM lídra v letošním programu Cyber Defense Global Awards, ale jeho vynikající výkon byl ověřen nezávislou organizací. Společnost Miercom, přední nezávislá testovací a certifikační laboratoř, potvrdila, že celková propustnost šifrovaného provozu je u M270 až o 82 % vyšší než u konkurence.

M270 se tak řadí k nejrychlejším entry-level rack-mount zařízením při zapnutí všech UTM služeb - pro šifrovaný i nešifrovaný provoz. To umožňuje uživatelům klidně spát s vědomím, že si nebudou muset vybírat mezi propustností sítě a úrovní bezpečnosti.

Cyber Defense Magazine strávil šest měsíců pátráním ve světě a našel nejinovativnější a nejmodernější společnosti v oblasti kybernetické bezpečnosti pro náš Cyber Defense 2018 Global Awards,“ uvedl Gary S. Miliefsky, vydavatel Cyber Defense Magazine.

Podle Miliefskyho získaly Firebox M270 a AuthPoint ocenění lídra díky tomu, že společnost WatchGuard Technologies „je neustálým inovátorem v oblasti síťové bezpečnosti, pomáhá odrážet kybernetické útoky a je proaktivně o krok napřed před novými hrozbami“.

Celý seznam vítězů v rámci Cyber Defense Global Awards 2018 si můžete prohlédout online. Pokud vás zajímají novinky z dílny společnost WatchGuard, mrkněte na Secplicity.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: Alternetivo

Komentáře