VUMS online: Safe-T Launch Stream

Zveme Vás na náš Safe-T Launch Stream, který proběhne 22. 4. 2021 od 10 hodin online. Představíme Vám našeho nového dodavatele – izraelskou společnost Safe-T Group Ltd., která dodává technologie pro vzdálený přístup do organizací s vysokou mírou zabezpečení založené na principu Zero-Trust.

VUMS online: Safe-T Launch StreamAkce bude vedena v českém jazyce, pouze vstup zástupce společnosti Safe-T bude v angličtině. Pro online hosty máme připravený drobný dárek – vydržte s námi po celou dobu vysílání.

Izraelská společnost Safe-T Group Ltd. (Nasdaq, TASE: SFET) byla založená roku 2013 a v posledních letech se dále významně vyvíjí. Dodává technologie pro vzdálený přístup do organizací s vysoskou mírou zabezpeční.

Cloudová a on-premise řešení Safe-T zajistí přístup do anebo ze sítě organizace podle hesla „Prověřuj-Důvěřuj“. Jednoduše řečeno, výchozí nastavení nepovažuje žádného uživatele za důvěryhodného ať už uvnitř či vně sítě a vyžaduje ověření každého, kdo se snaží získat přístup.

Široká škála přístupových řešení Safe-T snižuje zranitelná místa organizace a zlepšuje schopnost bránit se aktuálním kybernetickým hrozbám.

Díky patentované technologii Safe-T mohou organizace všech velikostí a typů svá data, služby a sítě zabezpečit před interními i externími hrozbami. Safe-T umožňuje podnikům možnost bezpečně migrovat do cloudu a umožnit digitální transformaci. 

Mezi společnosti využívající produkty Safe-T patří například eBay, Kiwi, Check Point nebo Signify.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: VUMS Datacom

Komentáře